Dádě Patrasové ruply nervy. Felix Slováček o ní prohlašuje, že je alkoholička, co skončí jako Iveta Bartošová

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
dagmar patrasova
Zdroj: Profimedia

Rozepře mezi Dádou Patrasovou a jejím manželem Felixem Slováčkem trvají už nějakou dobu. Tentokrát se v médiích řeší hlavně to, jak Slováček nařkl Patrasovou z alkoholismu. Nejraději by ji poslal na léčení. Patrasová už se k jeho výroku vyjádřila.

Slováček pro ostrá slova rozhodně nešel daleko. Pro Blesk o Patrasové prohlásil, že „dokud se nezačne léčit z pití, nemá cenu s ní cokoliv řešit.“

Hrozí jí demence

Zakončil to pak tím, že Dáda je chiméra, které z dlouhodobého pití alkoholu hrozí demence. A to rozhodně od manžela slyšet nechcete, ať už s ním žijete, nebo si našel milenku.

„Jestli to takhle půjde dál, bude to její konec a umře. Je to pak cesta Ivety Bartošové,“ řekl dále v interview. Patrasová slova o závislosti popřela.

Další nepříjemností je pak v jejich případě také to, že Patrasová tvrdí, že by se měla angažovat v manželově novém hudebním projektu.

Rodinný projekt?

Slováček ale jakékoliv plánování s ní vyvrátil a odmítl i to, že by v chystaném projektu měla zpívat celá rodina.

„O manželovi je známo, že je to patologický lhář. Navíc tohle nebylo z jeho hlavy, ale byl proti mně naočkovaný. Z čí hlavy tyhle lži vyšly, si už domyslete,“ nechala se slyšet Dáda.

Nenarážela tím na nikoho jiného než na Lucii Gelemovou, bývalou milenku Slováčka, s níž má hudebník dodnes dobré vztahy.

Patrasová přitom tvrdí do médií, že se Slováčkem jí manželství funguje. Jak to mezi sebou skutečně mají, ví asi jen oni dva.

„Je mi úplně jedno, co kdo říká, my fungujeme jako rodina a žádné řeči nás nerozdělí. Rozhodně není pravda, že by mě manžel s dětmi odřízli. Všichni se společně stýkáme,“ stojí si pevně za svým herečka.

Zdroj: Blesk

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články