Uvidíme Ewu Farnou nahou v pánském časopise? Zpěvačka dostala nabídku focení pro Playboy

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
ewa farna
Zdroj: Alexandr Malachovsky / CNC / Profimedia

Ewa Farna je dnes především maminka, ale koncertování se rozhodně nevzdala. Vystupovala už krátce po porodu a jak je vidět, konečně se začala mít pořádně ráda.

Její tělo bylo nesčetněkrát propíráno v médiích – jednou se jim zdála tlustá, podruhé zase výrazně zhubla. Nyní je zpěvačka velmi spokojená a je to vidět na první pohled. Rozhodně už neřeší boky jako skříň, a dokonce odmítá pracovní nabídky.

Její píseň Tělo je o přijetí těla takového, jaké je

Není vždy snadné se smířit s tím, jak vypadáme. Mnozí to mohou změnit, ale jsou tu lidé, kterým nejde pomoci. I o takových pojednává píseň Tělo, se kterou Farna prorazila až v New Yorku. Ona sama je s tím svým spokojená.

„Ach, kdyby tento trend vládl před několika lety, pravděpodobně bych se nedočkala takového lynčování, co jsem zažila za ta léta, když jsem se měnila z dívky na ženu,“ svěřila se fanouškům na facebooku.

Ewa preferuje zdravý životní styl, nutno ale dodat, že rozhodně nevypadá jako modelka a nemá 60 kilogramů. I takové zpěvačky jako ona ale mohou prorazit v šoubyznysu. Přiznala, že vůbec netuší, proč společnost fandí extrémně hubeným modelkám.

Většina z nich ale kouří nebo se nezdravě stravuje. „Krása a zdraví nemusí mít velikost 34. To však v žádném případě neznamená výsměch nebo povolení nenávidět štíhlé nebo atletické postavy. Je to absurdní,“ kroutí hlavou Farna.

Po sedmi letech bude nová studiová deska

Ewa Farna je, co se týče nahrávání nových songů, velmi produktivní. Kromě singlu Tělo vydala také novinku No ne, ve které pro změnu zpívá o tom, co je pro ni důležité. Sama řekla, že zná své hodnoty a rozhodně se nepropůjčuje něčemu, čemu nevěří nebo ji nezaujme.

„Odmítla jsem třeba nabídky na focení pro Playboy, nestala se tváří fastfoodového řetězce, nevystupuji na akcích cenzurované polské státní televize, nepropadla jsem mnohým nástrahám showbusinessu. Věcí, kterým jsem řekla ne, je velké množství. Jsem věrná svým hodnotám, abych se sama sobě mohla podívat do očí,“ řekla Farna pro musicserver.cz.

Fanoušci jsou ale zvyklí na její energii, takže se neví, jak na novou desku budou reagovat. Je v jiném stylu než její předchozí, a podle nových písní budou ty další spíše pomalejšího rázu.

Zdroj: Musicserver.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články