Gabriela Soukalová ukázala těhotenské bříško. Před nástupem do porodnice ale zapomněla na jednu důležitou věc

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
gabriela soukalova
Zdroj: DAN MATERNA / MAFRA / Profimedia

Gabriela Soukalová čeká na svůj první porod, který by měl přijít každým dnem. Na svém Instagramu ukázala nejen nahatý pupík, ale také svého přítele, se kterým miminko čeká.

Fotografie je černobílá a Gábina k ní uvedla popisek: „Prý sedím sprostě? Tsssss jako! Bych mu přála, aby si to břicho na chvíli půjčil!“

Je jasné, že pohodlí je nyní u Gábiny na prvním místě a nehodlá se nijak omezovat. Příspěvek ale doplnila smajlíky, aby fanoušci poznali, že se jedná o legraci.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gabriela Soukalova (@gabrielakoukalova)

Pořád mluví o porodu a dítěti, ale zapomněla na nejdůležitější věc

Pro každou budoucí maminku je nejdůležitější sbalit si všechny potřebné věci, které bude k porodu i po porodu potřebovat. A na cestovní tašku Gabriela zapomněla, k čemuž se přiznala také na sociální síti.

Umístila na ni video, kde to na začátku vypadá, jako by se chtěla svěřit s něčím závažným. Nakonec z ní ale vypadne, že si nebyla schopná za devět měsíců zabalit do porodnice, protože seznamy na internetu jsou nekonečné.

„Jeden rozumný předporodní check list, který obsahuje odkaz na unikátní sadu pomůcek pro rychlé zotavení po porodu, mi nakonec doporučilo několik mých kamarádek,“ přidala ke svému videu, v němž sedí na křesle.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gabriela Soukalova (@gabrielakoukalova)

Vyzvala budoucí maminky, aby jí pomohly se seznamem

Na sobě má krásné růžové šaty, které ladí s výbavičkou, kterou jí dodala společnost Frida Mom. Ta obsahuje všechno důležité, co bude potřebovat k poporodní péči o maminku i miminko.

V komentářích se objevily jen pozitivní ohlasy, mnoho lidí Gábinu ocenilo pro její humor, i když ji zakrátko čeká porod. „Já sama oceňuji, že někoho napadlo poskládat tyto produkty dohromady a tím mnoha budoucím maminkám usnadnit poslední týdny těhotenství,“ doplnila česká biatlonistka.

Zároveň vyzvala svoje sledující, aby jí dávali tipy, co by ještě v „povinné“ výbavě do porodnice nemělo chybět. Bude tak připravená skutečně na všechno.

Autor: Raina TomanováSouvisející články