Dagmar Havlová se svěřila s tím, co je pro ni z hlediska natáčení nejvražednější. Doslova to nazvala hodinami hrůzy

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
dagmar havlova
Zdroj: Profimedia

Dagmar Havlová je osobou, která je známá nejen jako herečka, ale také jako manželka exprezidenta Václava Havla. Svým fanouškům nyní poslala videovzkaz.

I když je Havlová již zralá dáma, používá sociální sítě k tomu, aby mohla se svými sledujícími a fanoušky komunikovat. Nedávno zveřejnila krásné kresby, na kterých je ona sama. Na internetu vzpomíná také na svého manžela nebo na natáčení různých scén, ve kterých se objevila.

Nesnáší vstávání v brzkou hodinu

Poslední video na svůj instagram vložila k ránu. I když to vypadá, že jde Havlová z večírku, právě se chystá na natáčení. Ve videu říká, že vstávání ve čtyři ráno jsou pro ni muka a několik hodin hrůzy, protože prý pak celé dopoledne proklimbá.

„Tahle hodina je normální, když se točí. Kolem sedmé večer podávám nejlepší výkon a mám nejvíce energie, takže je pro mě čtvrtá hodina ranní vražedná,“ svěřila se s úsměvem herečka. Její fanoušci ji samozřejmě politovali, ale někteří jsou na tom úplně stejně.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dagmar Havlová (@dagmarhavlova_official)

Havlová na sociálních sítích vzpomíná na různá natáčení

Havlová je v poslední době v jednom kole. Věnuje se natáčení, vystupuje v divadle a také má pod palcem Nadaci Vize 97, kterou založila společně s Václavem. Ta se věnuje širokému okruhu činností a s fanoušky se Havlová podělila o fotografii ze schůze.

Vzpomínala také na natáčení Sanitky 2, jejíž díly se nyní v televizi vysílají. K této příležitosti na Instagram umístila fotografii z taxíku, ve kterém se později odehraje intimní scéna. Na natáčení ale vzpomíná také z jiného důvodu.

„Vybavuje se mi, za jak smutných okolností jsem ji dotáčela. Je to touto dobou 10 roků. Jaká nezlomnost se ve mně vzala, nepochopím…“ řekla Havlová pro Blesk. V té době onemocněl její manžel a v prosinci roku 2011 zemřel.

Havlová v posledních letech patří mezi stálice nejen filmové scény. Pravidelně se objevuje na různých akcích, někteří lidé si ji dokonce spletli na jednom snímku s Taťánou Gregorovou. Vypadá mnohem mladší, než ve skutečnosti je, a dokazuje, že věk je jen číslo.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová



Související články