Manželé Dykovi věří, že se dočkají holčičky. Tatiana řekla, proč by za ni byla šťastná

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
vojtech dyk tatiana vilhelmova
Zdroj: Profimedia

Když se dal Vojtěch Dyk dohromady s Tatianou Vilhelmovou, jejich vztahu média moc velkou šanci nedávala. Dnes je to ale už nějaký ten čas, a pár si dokonce na 1. máje v roce 2019 řekl své „Ano“. Společně navíc vychovávají tři chlapce, takže co víc si přát? Možná holčičku.

Herečka Tatiana má ze svého prvního manželství s Pavlem Čechákem dva syny, šestnáctiletého Františka a třináctiletého Cyrila. Potom, co se dala dohromady s Dykem, narodil se jim Lojzík, kterému je dnes už 8 let. Vojtěch navíc přijal oba starší chlapce jako své vlastní.

Ve výchově mezi nimi a synem Lojzou nedělá žádné rozdíly. Všichni tři chlapci tak mají milující rodinu a společně vycházejí poměrně dobře. I když nějaké ty dětské hádky, jak pár přiznává, se mezi nimi občas odehrají, je rodina šťastná a v budoucnu uvažuje možná i o dalším miminku.

Nic jim nezakazujeme

Ani Vojtěch, ani Tatiana nepatří k přísnému typu rodičů. Snaží se své děti vychovávat tak, aby byly spokojené. Vojtěch se přiznal v médiích, že jim povolují téměř všechno a tak trochu je tím rozmazlují. Nevidí v tom ale žádný problém, tresty a zákazy jsou podle něho spíš na škodu.

„Každý ze synů potřebuje něco jiného, což je na tom nejsložitější. Nejstarší má v sobě klidnou moudrost, prostřední potřebuje vymezit určité hranice, nejmladšímu občas musíme dodávat sebevědomí, aby se nebál sdělit svůj názor a projevit se. Ale přísní, akurátní nejsme. V podstatě jim všechno povolujeme,“ nechal se slyšet.

„Prostřední syn Cyril ten dar improvizace v sobě má, z fleku pobaví celou společnost. Je také obrovsky pohybově nadaný. Tvrdí, že kdyby bylo nejhůř, ale opravdu nejhůř, tak by hercem byl,“ zasmál se zpěvák na otázku, zda půjde některé z dětí ve šlépějích rodičů.

„Nejstarší říká, že možná by se jednou viděl někde za kamerou, ale rozhodně ne před ní. Dělal přijímačky na gymnázia, vybral si ta nejtěžší, baví ho se učit, vzdělávat a získávat nové informace. Jde si svým směrem a je strašně zajímavé ho sledovat. Nejmladšího Lojzíka baví všechno, hraje také úžasně na klavír,“ dodala pak Dyková.

Další miminko musí být holčička

Pro Tatianu je podle jejích slov mateřství důležitou součástí života a ani Vojtěch by se časem nebránil dalšímu miminku. Po tolika chlapcích by byl pár šťastný za holčičku. „Jestli se rozhodneme jít do toho znovu, tak myslím, že ji mít budeme. Mateřství je pro mě v životě zásadní,“ oznámila Dyková v rozhovoru pro Magazín DNES.

Alespoň jednou týdně se prý také herečka snaží vyhledávat samotu, protože čtyři chlapi v domě jsou na ni zkrátka moc. Naštěstí jí většinou Vojtěch tento odpočinek dopřeje a o chlapce se chvíli postará, aby měla jeho drahá polovička čas na sebe.

Zdroj: zeny.iprima.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články