Dana Morávková byla v dětství pěkné kvítko. Své hororové panence dala co proto

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
dana moravkova
Zdroj: Martin Hykl Czech News Center / CNC / Profimedia

Oblíbená česká herečka Dana Morávková oslavila v červenci padesátku a s každým rokem vypadá lépe a lépe. Hvězda televizních obrazovek i sociálních sítí je známá svým vřelým vztahem k fanouškům, inteligencí a pokorou, s jakou ke své práci přistupuje.

Na svém instagramu však zveřejnila snímek z minulosti, na němž to tak úplně nevypadá.

Morávková platí za celebritu, jejíž úsměv ozdobí každou společenskou akci nebo reklamu, kterou se také živí. Zdena Suchá z Ordinace v růžové zahradě 2 ale musela být v dětství pěkné kvítko, jak naznačila na své sociální síti.

Perlička z dětství

Její instagram je sice plný jejích portrétů, módních a stylových fotografií (o Morávkové se ví, že miluje kabelky, a dokonce spolupracuje s firmou, která je vyrábí), snímků s kolegy či s jejím partnerem Petrem Maláskem, když však její feed prozkoumáte podrobněji, zjistíte, že obsahuje i nějaké ty perličky.

Asi největší z nich je černobílá fotografie, na níž malá Dana drží panenku. Neusmívá se, je zabručená a možná naštvaná, a napůl svlečené hračce, která vypadá jak z hororu, chce dost možná vydloubnout oči.

Oblíbená herečka si na fotce není příliš podobná, určitě váš překvapí její vlásky, hranatý obličej a výrazná brada.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Dana Morávková (@danamoravkovaofficial)

Když se však zadíváte do jejích očí, uvědomíte si, že opravdu koukáte na herečku známou z pohádek Princezna Husopaska a Z pekla štěstí, komedie Kameňák či seriálů Rodinná pouta a Ordinace v růžové zahradě 2.

„Jak je vidět, k módě mám vztah od malička. Ale s dětmi zacházím už podstatně lépe!“ okomentovala s nadhledem svou fotografii z dětství sama Morávková.

V novém projektu si konečně zase zahraje mrchu

Herečka se v současnosti dále aktivně věnuje svým srdcovým projektům, rodině a samozřejmě natáčení. Brzy bychom ji opět měli vidět v roli, která jí zkrátka sedne nejlépe.

Co si budeme povídat, jako Zdenu Suchou už vídáme Morávkovou v „Růžovce“ dlouho. A tak se můžeme těšit na její novou, peprnější roli.

V projektu Půlnoční zpověď Kateřiny a Jitky Bártů by se měla představit opět jako mrcha. Pokud vám tedy chybí Andrea z Rodinných pout nebo Velmi křehkých vztahů, bude to podívaná přímo pro vás.

Zdroj: Instagram, Expres.cz

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články