Dana Morávková může klidně změnit práci. Marek Taclík si vyzkoušel její schopnosti

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
dana moravkova
Zdroj: Profimedia

Dana Morávková se věnuje hlavně herectví, neodmítne ale ani jiné nabídky. Nedávno se jako moderátorka zúčastnila prvního výročí masážního studia.

Masážní studio v Praze oslavilo své první narozeniny, na které přišlo i několik slavných osobností. Dana byla mezi nimi, a nejenže se zhostila mikrofonu, vyzkoušela si také práci masérky.

Zvěčnila se s majitelkou studia

Na svůj Instagram pak poslala dvě fotografie, na jedné z nich je s majitelkou studia, pod jejímiž křídly se Morávková učila masírovat. Jako pokusný králík jí sloužil herec Marek Taclík.

Ten byl tak ochotný, že se svléknul do půl těla a ulehl na masérský stůl. Dana pak k fotografiím uvedla: „Dnes jsem velmi ráda odmoderovala 1. výročí vzniku masážního salónu. Na první fotce jsem s paní majitelkou Ivankou.“

Dana poděkovala také ostatním, kteří se podíleli na tom, jak bude vypadat: „Přeji hodně spokojených zákazníků. Děkuji za make-up a za skvělou organizaci. Pracovat s Vámi je radost. Vaše Dana.“

Manžela doma nemasíruje, nemá to rád

Při této příležitosti se Dana Morávková svěřila Super.cz, jak to mají s masážemi doma. Její manžel totiž nemá rád, když se ho dotýká někdo cizí, takže by se do rukou profesionálky nikdy nesvěřil.

Nezažil masáž dokonce ani od své manželky. „My děláme doma různé jiné věci, ale masáž jsem mu ještě nedělala,“ smála se oblíbená herečka. „Ale budeme teď mít 25. výročí, tak to třeba zkusím,“ doplnila.

Ani ona se ale masáže od klavíristy, který musí mít v prstech obrovský cit, nedočkala. Přiznala však, že má velmi šikovné ruce na jiné věci. A kdo ví, třeba v masážích najdou zalíbení, až zjistí, že je to uvolní a zrelaxují se.

Zdroj: Instagram, Super.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články