Václav Kopta všem vyrazil dech svou fotkou z mládí. Není divu, že se do něj zamilovala i Bočanová

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
vaclav kopta
Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Uznávaný herec Václav Kopta je i dnes velký sympaťák. Od svých mladých let se ale opravdu hodně změnil a málokdo by si možná dokázal představit, jak vypadal, když ještě studoval konzervatoř. Fotkou na Instagramu proto své fanoušky opravdu  zaskočil.

Kopta je bavič, který na svém profilu na sociálních sítích sdílí každou chvíli něco, čím pobaví nebo zaujme. Jeho fotce z mládí se možná pár lidí usměje, rozhodně ale ne v negativním slova smyslu. Byl totiž fešákem, po kterém toužily i dnešní slavné celebrity.

Například taková Mahulena Bočanová se pod fotkou přiznala, že byla tehdy do Kopty zamilovaná. Mohl za to jeho vzhled, nebo charakter? Podívejte se sami, jak dlouhé vlasy Koptovi tehdy slušeli a jakým obličejem okouzlil nejednu dívku.

V obličeji sám sebe nezapře

Dnes má Václav Kopta poznatelně méně vlasů. Na druhou stranu ale nikdo nepochybuje o tom, že na zveřejněné fotografii je opravdu on. V obličeji si je totiž opravdu hodně podobný a jeho charakteristické rysy se příliš nezměnily.

„Mládí nekoupíš, stáří neprodáš,“ připsal sám herec k fotografii s veselým smajlíkem. Je vidět, že z nějakého toho roku navíc si hlavu zatím nedělá, rád ale vzpomíná na to, jakým mladíkem kdysi býval.  A podle všeho se není čemu divit, fanoušci v komentářích jeho tehdejší vzhled chválí.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Václav Kopta (@koptavaclav)

A nejen fanoušci. I někteří herečtí a moderátorští kolegové přiznávají, že tehdy Kopta nebyl vůbec k zahození, a dokonce u nich vyvolal zamilovanost. „Konzervatoř, hraješ na klavír na chodbě a já jsem zabouchlá a ty mě nechceš… cca rok 1982,“ napsala Mahulena Bočanová.

Nejkrásnější z machrů

Václava Koptu s delšími vlasy a rošťáckým mladickým pohledem si pamatují fanoušci především z filmu Sněženky a machři. Ti, kteří ho poznali, hned připomínají, že byl jedním z nejhezčích herců celého filmu. Na druhou stranu ani dnes ale neztratil své sympatie.

„Vy jste byl krásný dřív, ale sluší vám to i teď,“ píše jedna z fanynek. Další si dokonce myslí, že s přibývajícím věkem to Koptovi jenom prospělo. „Hele jako fešák to byl, ale trochu trouba. Teď je to skvělý frajer,“ směje se.

Koptu proslavila celá řada snímků a na některé se dá dívat stále dokola. Kromě staršího snímku Sněženky a machři se objevil v poslední době také v několika seriálech, mezi které se řadí například Ohnivý kuře nebo Ulice. Fanoušci si ho tak mohou připomenout v jeho mladší verzi, ale užívat si mohou i jeho současné já.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články