Dana Morávková prozradila důvod, proč by se s ní Petr Malásek rozvedl. Zlou krev by u nich vyvolala úplně banální věc

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dana moravkova petr malasek
Martin HyklCzech News Center / CNC / Profimedia

Dana Morávková je česká herečka, která se proslavila například jednou z hlavních rolí v seriálu Rodinná pouta, později Velmi křehké vztahy. Mimo hraní se věnuje také moderování, choreografii a krasobruslení. Jejím velkým koníčkem je pak móda. Jak na počet jejích bot na podpatku reaguje její muž?

S Petrem Maláskem, slavným českým klavíristou a skladatelem, bývá Morávková ve společnosti viděna poměrně často. Pár se dal dohromady v roce 1996 a dnes spolu mají manželé jednoho syna Petra. Jak jim to ale doma po tolika letech manželství klape?

Podle všeho by prý mohlo v rodině vyvolat zlou krev například to, kdyby se Morávková zmínila, kolik má doma bot na podpatku. Její láska k módě je veliká, ale ta k Petrovi rozhodně větší. Proto raději o svém koníčku někdy tak trochu mlží.

Nechce rozvod

„Boty nepočítám, já se nechci rozvést,“ prozradila Morávková na otázku týkající se jejího šatníku pro deník Blesk. Touto chytrou prevencí možná dala radu mnoha ženám, jejichž partneři úplně nerozumí jejich lásce k oblečení a módním doplňkům.

Vypadá to, že má Morávková před manželem nějaké ty tajnosti a nemůže si před ním dovolit ani vybrat mezi svou oblíbenou obuví. To ale herečka se smíchem vyvrací. Prý je to přesně naopak. Petr je milý chlap, který nemá problém skoro s ničím.

„Klidně, ať ji chlapi balí!“ nechal se dokonce slyšet s tím, že se o ni nebojí. To, že dobře vypadá, je jen důkazem toho, jaký úlovek má doma on sám. Nebojí se toho, že by mu jeho partnerka utekla, po tolika letech si mezi sebou už zkrátka manželé plně důvěřují.

Ušetří za kabelky

„Nemusím nic skrývat, a naopak manžel je rád, že třeba spolupracuji s kabelkami, protože ušetřím. A on ušetří. Už je nemusí kupovat,“ směje se Morávková. Společně s botami jsou kabelky jejím nejoblíbenějším módním doplňkem.

Není tak divu, že si užívá spolupráci s českou firmou, pro kterou navrhuje modely. Ty se pak díky jejímu jménu dobře prodávají a ona sama má několik pěkných kousků doma jen za to, že společnosti vypomohla. Pro ni i pro manžela je to výhra.

Příště, až se Malásek s Morávkovou objeví ve společnosti, schválně si všimněte, jaké boty a kabelku herečka zvolila a jak jí to sluší. A Petr se vedle ní bude bezpochyby usmívat a pyšnit se tím, jakou skvělou partnerku si pro život vybral.

Zdroj: Blesk, idnes.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články