Tereza Ramba se vyznala z lásky k manželovi a synovi. Použila k tomu neotřelé přirovnání

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
tereza ramba
Zdroj: Ladislav KŘIVAN / MAFRA / Profimedia

Tereza Ramba nedávno velmi rafinovaným způsobem odhalila, že je podruhé těhotná. Proto na čas přestane pracovat a bude se věnovat jen své rodině a mateřským povinnostem.

Herečka si už teď užívá svůj volný čas se svými nejbližšími. S manželem a synem totiž vyrazila na procházku a chtěla si společný moment zvěčnit. To se jí sice povedlo, ale momentka dopadla velmi vtipně.

Herečka si střeží své soukromí, ale občas se s fanoušky podělí

Herečka je známá hlavně díky filmům Bobule nebo Vlastníci. O svém soukromí ale často nemluví, i když občas udělá výjimku. S fanoušky se o svých chvílích s rodinou podělila na instagramu, když zveřejnila momentku z procházky.

Fanoušci si tak mohou udělat představu, jak Ramba tráví svůj volný čas. Tereza má velmi ráda přírodu, což nepřekvapí nikoho, kdo ji sleduje už nějakou dobu.

V loňském roce herečka vydala vlastní knihu DobroDruhům. V ní popisuje svoje zážitky z cestování. Procestovala totiž na dvacet zemí a v každé z nich si našla zalíbení. Kniha je u fanoušků velmi oblíbená. Svého muže a syna, kterému neřekne na veřejnosti jinak než „Slunce“, zachytila na snímku právě z procházky přírodou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Ramba (@tereza.voriskova)

Manžel se tváří, jako by na fotografii vůbec nebyl

„Doma. Fotit se nechce, ale ta duha,“ přidala herečka vtipný komentář ke snímku, který se rychle stal velmi oblíbeným. Je na něm vidět její syn, jak utíká kolem kolejí, a manžel Matyáš vypadá, jako by se na snímku objevil náhodou.

Je tak vidět, že rodina má ráda smysl pro humor. To vlastně Tereza ukázala i při odhalení svého těhotenství, když zveřejnila video v červených šatech, a dodala, že to přece nebude vůbec vidět.

„Lidi jsou domovy. Můj je tak krááásnej, malej, velkej a skovanej,“ pokračovala ve svém vyznání na sociální síti Tereza. Svou rodinu miluje nade vše a všichni tři se tak těší na dalšího potomka, kterého oblíbená brunetka přivede na svět.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články