Daniel Hůlka je po padesátce pyšným otcem malé Rozárky. Podobná mu ale moc není

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
daniel hulka rodina
Zdroj: foto CNC: Marek Patek Foto CNC: Marek Pátek / CNC / Profimedia

Daniel Hůlka dlouho hledal tu pravou partnerku, se kterou by ho pojilo nejen přátelství a láska, ale také společní potomci. Dočkal se teprve nedávno, ale dcera Rozárka ho naplňuje štěstím.

Hůlka se po pandemii naplno vrátil na divadelní pódia a hraje hlavní roli v muzikálu Robinson Crusoe. Na představení nemohla chybět ani jeho manželka Barbora a tříletá Rozárka.

Dlouhá léta čekání nahradila bezmezná láska k dceři

Daniel Hůlka byl ženatý s Libuší Haraštovou, ale manželství vydrželo jen dva roky. Status svobodného mládence se ho držel dlouhé roky, ale nakonec se do svatby vrhnul ještě jednou. A to právě díky těhotenství jeho současné manželky Barbory.

„Jsme konzervativní heterosexuální demokrati, rodina je základ státu,“ řekl Daniel, který si svou partnerku vzal v roce 2017 v Las Vegas. Deník Šíp uvedl, že muzikálový velikán si velmi dlouho potomka přál, ale nebyl mu to dáno. Dočkal se tak až po své padesátce.

Nová životní etapa ho ale naplňuje štěstím a svoje otcovství si užívá. Svou malou Rozárkou se rád pochlubí také fanouškům na instagramu. Hůlka si rád vybíral své partnerky ze showbyznysu, čehož později litoval. Barbora ho zaujala právě tím, že vůbec nebyla z branže.

Zpěvák tenkrát Blesku uvedl, že byla chyba si začínat se ženami, které byly součástí jeho práce. Hůlka se po boku Barbory dokázal usadit, a dokonce spolu mají malou dcerku. „Samozřejmě je to pro mě velká změna. Celý život se mi převrátil naruby. Ale k dobrému. Je to hrozně fajn. Jsem naprosto šťastný. Dítě jsem chtěl opravdu dlouho a dlouho jsem čekal, až bude ta správná situace. Konečně to přišlo.“

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Daniel Hůlka (@daniel.hulka)

V rozhovorech se rád Rozárkou chlubí

Vypadá to, že Barbora je pro Hůlku osudovou ženou. Ona je matkou jeho jediné dcerky, ale i po letech vypadají pořád zamilovaně a jejich vztah jen kvete. Dokazují to nejen fotografie z představení Robinson Crusoe, ve kterém zpěvák září v hlavní roli.

Manželka s Rozárkou ho chodí na muzikály podporovat. V pandemii si mohl zpěvák užívat rodinné štěstí, nyní je potřeba, aby zase pracoval a mohl Rozárku podpořit v jejích aktivitách. Tříletá blonďatá holčička je tatínkovi velmi podobná.

Je možné, že se Rozárka dočká i sourozence. Hůlka neprozradil, jestli mají v plánu ještě druhé dítě, ale nic není nemožné. Můžete si jen přát, aby spolu zůstali co nejdéle, a třeba se dočkají i kluka.

Zdroj: Instagram, Blesk, Šíp

Autor: Raina TomanováSouvisející články