Tereza Maxová se pochlubila svým synem. Tenhle krasavec také prorazil v modelingu

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
tereza maxova
Zdroj: PETR TOPIČ / MAFRA / Profimedia

Tereza Maxová letos oslavila již padesáté narozeniny, ale vedle svých dětí vypadá spíš jako jejich sourozenec. Nejstarší Toby nyní znovu nastupuje na univerzitu.

S informací se svěřila sledujícím na svém instagramu, kam pravidelně posílá fotografie ze svého života. Tereza se dětem věnuje ve své nadaci již více než dvě desetiletí a snaží se těm opuštěným najít nové rodiny.

Její syn Toby je vhodným adeptem na modeling

Maxová je modelka, která byla v mladším věku na obálkách různých časopisů a pracovala s těmi nejznámějšími fotografy po celém světě. A vypadá to, že jablko nepadlo daleko od stromu. Toby už totiž nějaké zkušenosti s modelingem také má.

Na snímku se svým synem jsou oba oblečeni do černého oblečení, Tereza má na sobě tílko nebo šaty, Toby je oblečen do roláku a má černošedé sako. Zatímco on se kouká do objektivu, jeho matka se kouká přímo na něj.

K příspěvku Tereza napsala: „Po dlouhé covidové pauze se Toby vrací zpět na univerzitu, bude nám smutno, ale škola volá, a tak mu přejeme, ať ten poslední rok úspěšně zvládne.“ V komentářích se přidali také její sledující se stejným přáním.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Tereza Maxova (@terezamaxova)

Na padesátnici Maxová rozhodně nevypadá

Syn Toby oslavil letos již 21. narozeniny, jeho maminka na konci srpna slavila 50 let. Na svůj věk vypadá pořád skvělé a pořád si může dovolit chodit módní přehlídky nebo se postavit před fotoaparáty.

Nedávno prozradila, že její rodiče si přáli, aby z ní vyrostla chemička, chemik byl totiž její otec. Byla přijata na chemické gymnáziu, kde také odmaturovala. „Nikdy mě ale ani on, ani má maminka do ničeho nenutili. Když jsem pak jako modelka slýchávala lichotky na svoji pleť, říkala jsem, že je dobrá proto, že jsem vyrůstala u chemičky. Síra je na pleť asi dobrá.“

Do světa se Tereza vydala již v 17 letech a obcházela castingy. Nakonec zaujala Karla Lagerfelda, pod jehož křídly byla tři roky. Následně si mohla dovolit chodit přehlídky pro Dior, Chanel a další známé značky.

O několik let později vznikla nadace, která nese její jméno. Snaží se pomoci opuštěným dětem, od roku 2015 pořádá charitativní akci Teribear, která pomáhá právě těmto sirotkům. Je to akce spojená s během, aukcí a bohatým programem.

Zdroj: Instagram, iDnes.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články