Daniela Šinkorová má novou lásku. Potkala ji na dovolené na Sardinii

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
daniela sinkorova
Zdroj: Profimedia

Daniela Šinkorová je skvělá filmová a divadelní herečka. Ale tím to rozhodně nekončí. Jde také o ženu s velkým srdcem, kterou si každý musí na první pohled zamilovat. A to se stalo osudným její nové lásce, kterou potkala během dovolené na Sardinii.

Někteří lidé říkají, že člověk se pozná podle toho, jaký má vztah ke zvířatům. V tomto případě získá Šinkorová mnoho bonusových bodů. Do rodiny totiž v cizině přijala opuštěnou fenku, která nejspíš nepočítala s tím, že pojede z teplých krajin do Čech.

Šinkorová prvních pár dní také netušila, co si s pejskem počít. Nakonec mu ale dala jméno Mimi a zařídila vše potřebné, aby s ním mohla cestovat i přes hranice. A dnes je ráda, že si čtyřnohou kamarádku o prázdninách domů přivezla.

Opuštěná a hladová

Šinkorová se poprvé setkala s Mimi v restauraci, kam pravidelně denně během dovolené chodila. Ukázalo se, že fenka sem chodí škemrat o jídlo, trochu vody a podrbání na bříšku. A majitelé ji nechávali v podniku přespat, takže se ráda vracela.

„Přišla vždycky večer, žebrala od hostů z talířů, pak unavená po celém dni bloudění usnula. Majitelé restaurace ji nechali se u nich vyspat, ráno zmizela. Velký problém byl, že milovala mazlení,“ popsala fenku herečka. Nebylo prý možné jednoduše odejít, člověk zkrátka musel psíka pohladit.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Daniela Šinkorová (@sinkord_official)

Když si Šinkorová všimla, že má pejsek blechy, rozhodla se, že mu pomůže. Vzala fenku domů, vykoupala ji, dala jí obojek proti parazitům a zašla s ní na dlouhou procházku. A od té doby už ji nedokázala opustit.

Potřebné doklady i operace

Jistě to nebylo snadné rozhodování. Tím spíše, že šlo o pejska ze zahraničí. Daniela Šinkorová ale neváhala udělat všechno pro to, aby si mohla Mimi vzít domů a postarat se o ni. Nemohla ji nechat napospas osudu. A tak, i když to něco stálo, zařídila vše potřebné.

Fenka potřebovala očkování, pas a operaci ucha, které měla zraněné. Domů si pak Daniela přivezla šťastného pejska, se kterým se dnes chlubí na Instagramu. Je ráda, že kamarádku přivezla nejen kvůli tomu, že jí pomohla, ale také proto, že jí dělá skvělou společnost.

Fanoušci jsou hereččiným dobrým srdcem dojati a zajímají se, jak se pes v novém prostředí má. Podle fotky je ale jasné, že Mimi je s novou paničkou spokojená a Sardinie jí nijak nechybí. Uznejte sami, že pejsek vypadá šťastně.

Zdroj: sip.denik.cz, ahaonline.cz,  super.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články