Dara Rolins si užívá singl života. O lásce ale mluví velmi často

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
dara rolins
Zdroj: Profimedia

Dara Rolins žila několik let po boku Patrika Vrbovského, kterého všichni známe jako rappera Rytmuse. Vztah jim nevyšel, protože on chtěl děti, zatímco Dara nikoli.

Dara od té doby ale nepotkala muže, kterému by důvěřovala a milovala ho. Přitom je to žena, která je krásná, talentovaná, umí se postarat o rodinu a také má smysl pro humor. Je až s podivem, že zatím nenašla toho pravého.

Rytmus se rychle oklepal, Dara je pořád volná

Po sedmi letech vztahu se Dara s Patrikem rozešla. On je teď spokojený s Jasminou Alagič, kterou si vzal jen po krátké známosti. Aktuálně vychovávají dvouletého Sanela a vypadá to, že Rytmus konečně našel lásku svého života.

Dara s ním dítě nechtěla, protože už má svou dceru Lauru ze vztahu s Matějem Homolou. Zpěvačka má s muzikantem skvělý vztah, poslední dobou to dokonce vypadalo, že jsou znovu pár, protože se společně ukazují na fotografiích.

Jak ale Dara pro Deník Šíp řekla, zatím nikoho nemá, a ani cíleně nikoho nehledá. Popřela, že by měla intimní vztah s Matějem, ale kvůli Lauře se snaží, aby fungovali společně jako rodiče. Dara tak stále čeká na svého prince.

Užívá si života i bez partnera

Singl život jí ale vyhovuje. Má čas na sebe, dceru, na své koníčky a hlavně na svou práci, kterou miluje. Konečně zase může vystupovat, věnovat se projektům a natáčí videoklipy. Zpěvačka našla oporu u svých přátel, kterých si nesmírně váží.

„Celý život říkám, že ze všeho nejdůležitější jsou ti správní lidé okolo nás,“ napsala jednou ke snímku se svými kamarádkami, který umístila na Instagram. Své přátele a nejbližší velmi vychválila, protože se vedle nich cítí moc dobře.

„Jejich láska, přátelství, loajalita… A umění rozlišit parazity od těch, co vás milují, i když právě „nezáříte“. Mám milion známých, hodně kamarádů, hrstku mně opravdu blízkých, spolehlivých, roky ověřených přátel a šest sester. A vůbec nevadí, že jen jedna z nich má stejnou mámu jako já,“ připsala k fotografii.

V děkovném příspěvku ale nezmínila žádného muže, je tak pravděpodobné, že se s žádným ani neschází. Nová známost zatím nepřišla, ale její fanoušci jí přejí, aby konečně našla toho pravého, se kterým bude šťastná. Je jasné, že i samotná zpěvačka by ráda měla po boku někoho, kdo ji bude milovat.

Zdroj: Instagram, Deník Šíp

Autor: Raina TomanováSouvisející články