Tereza Mašková se zasnoubila. Své „ano“ řekla krasavci z branže

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tereza maskova
Zdroj: Profimedia

Mladá nadějná zpěvačka a zároveň vítězka páté řady Česko Slovenské SuperStar se bude do roka a do dne vdávat. Oznámila to radostně 9. listopadu na svém instagramu, kde velkou novinkou šokovala fanoušky. Na fotkách se pochlubila snubním prstýnkem i svým snoubencem.

Tím je hudební producent Oliver Žilák, který je s Terezou ve vztahu už několik let a pomáhá jí nejen v osobním, ale i v hudebním životě. Byl mimo jiné také u zrodu její první písničky a spolupracoval i na několika dalších klipech, které má Tereza na kontě.

Ta po ukončení soutěže rozhodně nezapadla, jako tomu u mnohých soutěžících často je, ale naopak si jde tvrdě za svým a publikuje jednu píseň za druhou. Kromě toho pravidelně komunikuje se svými fanoušky, takže si velkou novinu rozhodně nemohla nechat pro sebe.

Do roka a do dne

Na svém instagramu zveřejnila Tereza celkově tři fotky. Na té první ukázala fanouškům snubní prstýnek, který na její ruce doslova září. Na další se pochlubila tím, jak jí to sluší mezi podzimním listím v lehké bundě, zároveň si ale dala záležet, aby se šperk opět zatřpytil a padl sledujícím do oka.

Poslední fotkou pak je společné selfíčko se snoubencem Oliverem Žilákem. Oba mladí zamilovaní se na fotce usmívají a je vidět, že svůj slib berou velmi vážně. Chtějí vztah posunout někam dál a svatba je pro ně krokem do společného života, kterého si budou užívat naplno.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Anna Mašková (@terezaa.maskova)

„Dnes, 9. 11. 2021 v 10:20, jsem řekla své ANO,“ napsala Tereza k fotce a přidala hashtag #dorokaadodne. Vypadá to, že má jasno v tom, že za rok a den bude už vdanou paní. Jak se ale přípravy svatby skutečně zadaří, není jasné. Na to si musí fanoušci počkat.

Velké gratulace

Za pouhou hodinu od zveřejnění příspěvku už má fotografie od fanoušků přes 2000 srdíček a celou řadu komentářů. Většina lidí se shoduje na tom, že to mladému páru sluší, chválí Tereze její outfit i účes, vychvalují také vzhled fešáka, kterého si bude brát.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Oliver Zilak (@oliverzilak)

Ti, kteří zrovna dvojici nechválí vzhledově, se soustředí na přání toho nejlepšího, na gratulace a na milé vzkazy zamilované dvojici.

Zdá se, že mají Mašková s Žilákem plnou podporu fanoušků a kolegů z hudebního světa. A je tak jisté, že se s nějakým průběhem svatebních příprav jistě brzy svěří.

Jak bude vypadat jejich svatba? Kolik hostů pozvou a kde se budou brát? A vezmou se v tajnosti a až později odhalí novinu světu?

To jsou všechno otázky, na které je nejspíš ještě brzy. Možná ani oni dva ještě netuší, jak to všechno bude. Vše se fanoušci dozví jistě včas.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články