StarDance: Marika Šoposká si myslela, že vypadá jako smyslná femme fatale. Moc jí to ale nevyšlo

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
marika soposka robin ondracek
Zdroj: David Kundrát/Czech News Center / CNC / Profimedia

Ve StarDance se stále něco děje. Letos byl pořad ozvláštněn také dočasnými změnami v tanečních dvojicích, když ale zrovna neřádí covid, o zábavu se postarají i sami soutěžící, kteří se mezi sebou umí také pořádně pošťuchovat. Třeba takový Jan Cina si vtipné narážky na tanečnice jen tak neodpustí.

Marice Šoposké to v sobotním dílu pořadu v černých krajkových šatech slušelo a sama tvrdí, že si připadala jako femme fatale, osudová a svůdná žena, která získá kohokoli, na koho si ukáže. Jenomže její myšlenky trochu zazdil právě Cina, který si neváhal rýpnout.

Co podle něho model krásné tanečnice připomínal? Víme nejen to, ale také pocity, které při jeho narážce v Šopovské zabublaly. S tím vším se totiž svěřila na svém Instagramu, kde si model mohli prohlédnout i fanoušci, kteří náhodou přímý přenos promeškali.

Mám zpět svého kluka

„Chtěla jsem být včera smyslná, osudová femme fatale, která pohledem uhrane i toho posledního mravence pod židlí,“ svěřila se Šoposká na svém Instagramu fanouškům. „Na to mi Cina řekl, že jsem pávice a že mi bude foukat pod ocas,“ dodala smutně.

Zdá se ale, že si z jeho narážky nedělala nic a vzala ji s humorem. Protože i když je to soupeř, stále je to herecký kolega a dobrý kamarád. „Ale nejlepší na včerejším večeru bylo, že jsem měla zpět svého kluka a mohla tančit tango po jeho boku, což po minulém týdnu neberu jako samozřejmost, ale jako dar,“ vysvětlila.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marika Šoposká (@marika.soposka)

Oním klukem je myšlen Robin Ondráček, se kterým si bohužel o týden dříve Šoposká kvůli koronavirové rošádě zatančit nemohla. Tentokrát se ale objevili bok po boku a společně ukázali fanouškům, že tanec mají oba v krvi. Ti to také náležitě ocenili.

Bohyně

Chválou se rozhodně v komentářích nešetří. Většina těch, kteří Mariku chválí, viděla předešlý den v televizi premiérový díl pořadu, a proto se není čemu divit, že pod příspěvkem se objevuje jedna pochvala za druhou. Podle některých by si dokonce zasloužila dvojice celou soutěž vyhrát.

„Jsi bohyně a já tě jednoduše žeru,“ svěřila se jedna z fanynek. „Byla jste okouzlující, šaty překrásné, tanec úžasný. Porota je k vám i andělské farářce nepochopitelně kritická. Moc vám fandím,“ dodává další. Mariku uctívají muži i ženy, a ona se tak jistě ještě s nějakým tím příspěvkem svěří.

Několik fanoušků dodalo, že podle nich zpíval během jejich tance zpěvák trochu falešně, a o to větší div je, že se udržela Šoposká s Ondráčkem v rytmu. Kolikátí nakonec skončí a jak se jim bude dařit v dalších kolech, je prozatím otázkou, na jejíž odpověď je třeba si počkat.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články