StarDance: Tereza Černochová to u poroty vyhrála. Sázka na modré šaty ale úplně nevyšla

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tereza cernochova dominik vodicka
Zdroj: Profimedia

StarDance není jenom šance blýsknout se svými tanečními výkony, ale také ukázat společenské oblečení, předvést se v dokonalém obleku či šatech, a zapůsobit tak na parketu ve všech ohledech. V posledním dílu pořadu na sebe upozornili především Tereza Černochová s Dominikem Vodičkou.

Ti předvedli téměř dokonalý výkon a u poroty získali nejvíce bodů. Jejich pozoruhodný výkon během druhého soutěžního dne ale měl na svědomí nejen podařený quickstep. Zaujali i tím, v jakém outfitu se na parketu ukázali.

Ačkoli rozhodně zatím nikdo, co se extravagance týče, nepřekonal Zdeňka Godlu v jeho růžové košili z prvního večera, dalo by se šatům Terezy Černochové leccos vytknout. Sázka na sytě modrou barvu totiž možná úplně nevyšla.

Střih dobrý, ale barva přehnaná

Tereza Černochová vystoupila před fanoušky v dlouhých šatech, které možná svým střihem s delším rukávem nevypadaly až tak špatně a k tanečnímu číslu se hodily, nicméně jejich sytě modrá barva možná trochu bila do očí. Černochová k nim navíc zvolila béžové taneční boty na podpatku.

V tomto ohledu outfit příliš neladil. Kolem krku pak měla Černochová límeček, který sladil její outfit s partnerovým i s celkovým tematickým vyzněním večera, ale současně trochu působil jako bílý obojek.

tereza cernochova dominik vodicka

Zdroj: Profimedia

Nicméně úsměvy, které kolem sebe Tereza rozdávala, a její taneční výkon vše zachránily. Nějaké ty drobné nedostatky v oblečení je třeba odpustit, protože rozhodně nešlo o model, ve kterém by si vystřihla tanečnice nějakou ostudu.

Vodička nezklamal

Tyto nedostatky své partnerky vynahradil Dominik Vodička, který fanynky nezklamal. Sympatický tanečník a choreograf se představil v černém obleku s bílou košilí a motýlkem, který byl vhodně doplněn kapesníčkem povytaženým z kapsičky.

Pohledný mladý muž kromě obleku nasadil i sympatický úsměv a jeho účes a upravené vousy z něho udělaly dokonalého tanečního partnera, po jehož boku by se nejspíš chtěla na parketu objevit nejedna žena.

Společně tak nakonec Vodička s Černochovou působili jako seriózní pár, který byl v rámci slavnostního večera vhodně oblečen a předvedl skvělý výkon, na kterém byla vidět všechna tvrdá práce z tréninků. Hlasy poroty si tak rozhodně tato dvojice zasloužila.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články