Dara Rolins ukázala podprsenku se srdíčkem a přiznala zvláštní závislost

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
dara rolins
Zdroj: Profimedia

Dara Rolins je v jednom kole. Stará se o dceru Lauru, dělá muziku a věnuje se také dalším činnostem. S fanoušky je hodně v kontaktu prostřednictvím sociálních sítí.

Nedávno si užila dovolenou v Abú Dhabí, odkud také sdílela svůdnou fotografii, na které vypadala jako víla. I když Daře táhne na padesát let, pořád má co ukazovat a dokázala to právě modelem, který oblékla na focení.

Pod volné šaty si nemohla vzít spodní prádlo

Rozhodla se nechat zvěčnit v modelu, který byl velmi volný a pokud by si vzala spodní prádlo, nevypadalo by to hezky. Snímek ale není nijak vulgární, naopak je vkusný a Dara na něm vypadá zamyšleně.

Zpěvačka hodně času tráví v zahraničí, její oblíbenou destinací je Itálie. Příští rok by chtěla odletět na Bali, kvůli koronaviru jsou ale omezené podmínky pro cestování a Dara neví, jestli se tam vůbec dostane.

V rozhovoru pro super.cz prozradila: „Volna jsem měla mnohem víc, než na co jsem zvyklá. Přála bych si odletět na Bali, ale vstup do země je stále komplikovaný. Do té doby, než to bude na pořadu dne, si o tom raději nenechávám ani zdát, abych pak zbytečně nebyla zklamaná.“

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Dara miluje podzim a svetry

Její poslední fotografie je velmi sexy. Dara má skvělou postavu, kterou může ukazovat v plavkách nebo spodním prádle. Její tělo zdobí také několik tetování. Na posledním snímku je oblečená pouze do tmavé sukně a podprsenky.

Stojí bokem k objektivu a její výraz se vůbec nehodí k tomu, co k příspěvku napsala. Donutí to ale každého, aby se na něj alespoň podíval. „Vím, chybí mi tričko, resp. svetr – moje neoblíbenější, v mojí šatně nejfrekventovanější část oblečení,“ přiznala se zpěvačka.

„Jsem blázen do svetrů, vozím si je z každé dovolené – ano, i z té letní. Podzim je pro mě nejkrásnější období: kvůli barvám, módě, přírodě a svetrům. Užívejte podzim, pohodlně, hebce a měkce, v náručí, ve svetru i bez,“ přidala ještě se svým typickým humorem.

Autor: Raina TomanováSouvisející články