David Gránský si užívá s krásnou manželkou. Vyrazili na romantickou dovolenou

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
david gransky
Zdroj: Marek Patek Pavel Machan / CNC / Profimedia

David Gránský patří mezi velmi vytížené herce. Působí v seriálech, filmech, také na divadelních prknech. Aktuálně je se svou manželkou Nikolou na dovolené.

Na svůj instagram posílá David fotografie pravidelně. Teď tam umístil také video, na kterém jsou spolu s manželkou při zapadajícím slunci. David vytvořil „trik“ – na začátku videa jsou ozáření sluncem, David ukáže na místo, kde zapadá, a světlo se změní na západ slunce.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 𝗗avid 𝗚ránský (@davidgransky)

Líbánky přišly po dvou letech od svatby

David se svěřil také s tím, že pít alkohol ve dvou je určitě lepší, protože to z vás nedělá alkoholika. Je rád, že má vedle sebe právě Nikolu, se kterou může sdílet i své horší nálady nebo dny, kdy se mu nedaří.

Na sdílené fotografii má v ruce drink, na sobě pestrobarevné triko a pohled za jeho zády nabízí krásnou podívanou na blankytně modré nebe. Český herec si užívá s Nikolou na ostrově Kos a dovolená je rozhodně zasloužená.

Kromě toho si David letos užil také líbánky. Ačkoliv si Nikolu vzal již před dvěma roky, na svatební cestu se mladý pár dostal až v letošním květnu. Nicméně stálo to za to, protože o adrenalinové zážitky nebyla nouze.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 𝗗avid 𝗚ránský (@davidgransky)

Raději zážitky než válení se na pláži

Gránský se netají tím, že ho povalování na pláži moc nebaví, raději má výlety a různé akce. Na líbánky se tak vydali na Kostariku, kde objevovali pralesy i vodopády a podle fotografií to občas vypadalo na nebezpečné situace.

Pro idnes.cz se David svěřil, že zatím neplánují rodinu rozšiřovat. Manželství je prozatím naplňuje, navíc jsou oba dost mladí, takže nemají kam spěchat. Podle jejich profilu na sociálních sítích si jeden druhého maximálně užívají.

Gránský se objevoval v pořadu Tvoje tvář má známý hlas, na jeho kontě najdete také roli ve filmu Bastardi nebo seriály Ohnivý kuře a Gympl s (r)učením omezeným. V posledních letech jde z role do role, navíc neváhá zastat také post moderátora.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články