Monika Bagárová se konečně ukázala s přítelem. Relaxoval s ní po prohraném zápase svlečený do půl těla

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
monika bagarova
Zdroj: Profimedia

Makhmud Muradov nedávno zápasil s americkým bojovníkem Geraldem Meerschaertem. Skončila tak jeho pětiletá šňůra výher. Tu největší má ale zápasník doma.

Jeho přítelkyně, zpěvačka Monika Bagárová, na svůj instagram pověsila fotografii, na které jsou konečně zase spolu jako rodina. Muradov totiž cestuje po celém světě, absolvuje také náročné tréninky a zápas má několikrát za rok.

Relax s rodinkou je tou nejlepší náplastí

Na snímku je vidět, jak si čas strávený se svými milovanými užívá. Fotografie je černobílá, což jí ještě dodává na romantičnosti. Bojovník je na ní do půl těla nahý, na sobě má položené hračky, usmívá se na malou Ruminku, která leží zrovna na Monice.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Rodinná pohoda z nich přímo čiší a Muradov může být rád, že je konečně s nimi. Monika k příspěvku přidala několik hashtagů, kterými oznamovala, jak moc je šťastná, že mají s Ruminkou tátu konečně doma. Není ale jasné, na jak dlouho.

Sama Bagárová svého přítele podporuje, jak se dá. Ještě předtím, než otěhotněla, chodívala na jeho zápasy, kde mu fandila. Nyní to s malou dcerkou není možné, ale pár si umí udělat čas sám na sebe a partneři do společnosti vyrážejí spolu.

makhmud muradov

Zdroj: Profimedia

Monika nelení a pouští se do pracovních příležitostí

Ještě jako těhotná porotcovala Bagárová v pěvecké soutěži Superstar, kam se letos znovu vrací. Tentokrát si ale může od Ruminky odskočit a dorazit na natáčení osobně. Loni navíc do soutěže zasáhl covid, takže diváci byli o živé přenosy ochuzeni, porotci zase hodnotili soutěžící přes videohovory.

Instagram Bagárové je plný krásných fotek, na kterých pózuje nejen se svou dcerkou. Její soukromý život se často dostává do médií, která si myslí, že její vztah s Muradovem neustojí pracovní vytíženost bojovníka UFC. Jak je vidět z fotografií, jsou šťastní a nic jim v životě nechybí.

Muradov tak vypadá, že ho prohra po dlouhých 14 výhrách vůbec netrápí, protože to největší štěstí má doma. Vyhrál to jak s Bagárovou, tak s úžasnou dcerou, která nedávno oslavila už jeden rok a rodičům dělá jen radost.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články