Dcera Haliny Pawlowské kdysi žila mezi squattery. Teď je štíhlá bruneta matčinou pravou rukou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
halia pawlowska
Zdroj: Martin Hykl, Pavel Machan / CNC / Profimedia

Halina Pawlowská je slavná česká spisovatelka a moderátorka, která se proslavila mimo jiné i tím, že existuje celá řada vtípků na její postavu. Ona sama to ale moc nehrotí, jejím heslem je přísloví: „Nejlepší sport je kafe a dort.“ To ale neplatí o její dceři Natálii, která je přesný opak.

Natálie maminku příliš nepřipomíná. Postavu štíhlou jako proutek by mohla uplatnit i v modelingu a na rozdíl od slavné spisovatelky, která je blond, má Natálie vlasy tmavé. Ovšem to, že má se svou matkou tak rozdílný vzhled, nemění nic na tom, že si spolu skvěle rozumí.

Občas si dokonce se svou maminkou dá Natálie i nějaký ten dortík, jinak se ale snaží na své postavě pracovat. Halině pomáhá také v jejím pracovním životě. Nejenže spolu obě ženy bydlí, ale navíc jsou kolegyněmi, které se skvěle doplňují. V čem jejich spolupráce spočívá?

Doma je vždy veselo

Natálie dělá pro svou matku rešerše k různým zábavným pořadům, na základě kterých pak ona píše knihy, komentáře a glosy do novin, nebo vystupuje na sociálních sítích a v různých videích. Tato dokonalá spolupráce vynahradí i občasné hádky, které spolu ženy mají.

pawlowska dcera

Zdroj: Profimedia

Ty se točí obvykle okolo Natáliina syna Huga. Ten s nimi samozřejmě žije ve společné domácnosti, jenomže podle Haliny je někdy vnuka všude tak trochu plno. Je to ale v jeho věku přirozené a většina výtek je tak myšlena jen z legrace.

Chlapce má Natálie s Tomášem Břínkem, známým spíše pod přezdívkou TMBK. S tím žila ve spokojeném manželství přes 10 let, letos v lednu ale autor satirických koláží přiznal, že se vztah rozpadl a potvrdil, že spolu manželé už nežijí.

Krach manželství

Břínek se tehdy na Instagramu svěřil s tím, že s Natálií žijí odděleně. Podle jeho slov si ani po půl roce nestihla jeho žena všimnout, že doma vlastně nebydlí. Halina Pawlowská ale tehdy řekla, že to není pravda a lidé by si měli ověřit, čemu budou věřit.

Na druhou stranu Pawlowská uznala, že její dcera nebyla vždy dokonalou dcerkou a měla i své období, kdy dělala problémy.

Jeden čas dokonce žila mezi squattery na pražské Ladronce, odkud byla později vyhozena policí. Pak cestovala po Evropě a nakonec se usadila doma.

S matkou jsou v jednom bydlení spokojené, a i když někdy k nějakým těm malým neshodám dojde, obě ženy tvrdí, že rodina je pro ně všechno a pár hádek je přece nemůže rozházet. Tak doufejme, že jim to vydrží.

Zdroj: Expres.cz, Blesk

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články