Dcera Ivy Kubelkové oslavila sladkých 17 let. Je z ní maminčina blonďatá kopie

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
iva kubelkova
Zdroj: Profimedia

Že má Iva Kubelková dvě krásné dcery, ví snad každý. Ta starší Natálie oslavila již sedmnácté narozeniny a vypadá to, že se stejně jako maminka zhlédla v modelingu.

Na přehlídkových molech vystupuje už několik let a vypadá to, že ji to velmi baví. Není divu, protože její maminka je velmi sexy ženou i po čtyřicítce a rozhodně se nemá za co stydět. Krásná je i mladší dcera Ivy, dvanáctiletá Karolína.

Narozeniny oslavila sexy fotografií

Natálie se krásným snímkem pochlubila na Instagramu, ale to samé udělala také Iva. Obě tak sdílely stejnou fotografii, na kterou se chcete koukat pořád znovu a znovu. Iva ke snímku napsala pouze: „Happy 17th Birthday my love.“

Přidala také označení své dcery a hashtag „mybaby“ se smajlíkem. Natálie už rozhodně není žádné miminko, ale zralá slečna, která se ve světě modelingu rozhodně neztratí. Snímek je toho důkazem.

Na fotografii vidíte krásnou dlouhovlasou blondýnu, která se vyzývavě dívá do objektivu. Bradu si podepírá rukou a její svůdný pohled rozhodně přiláká davy nadšených mladíků i mužů.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Iva Kubelkova (@ivakubelkova)

Dcery Kubelkové vynikají svou krásou

Snímek byl pořízený v autě, a kromě vlasů vás na první pohled zaujmou také Natálčiny řasy, které vypadají přímo panenkovsky. Natálie nezapomněla na sociální síti mamince za přání poděkovat a s komentáři se přidali také další fanoušci nejen samotné Natálie, ale také její maminky.

Natálie je velmi podobná své matce. Mají stejné grimasy, dokážou na sebe upoutat pozornost a je jen otázkou času, kdy se v podobných stopách vydá také mladší Karolína, která je teď ale ve věku, kdy řeší jiné věci než modeling.

Každá z Iviných dcer je jiná – Natálka blondýna, Karolína naopak bruneta. Obě po modelce ale podědily to nejlepší a nebojí se to využít ve svůj prospěch. Za několik let je obě jistě budeme moci vídat na přehlídkách prestižních značek.

Zdroj: Instagram, extra.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články