Dcera Jitky Boho roste jako z vody. Nedávno vyslovila přání, které její maminka oplakala

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jitka boho
Zdroj: David Malik / CNC / Profimedia

Jitka Boho si po rozchodu s přítelem maximálně užívá volný čas jen s dcerou. Nedávno se spolu vrátily z dovolené v Turecku, v České republice je ale čekal chladný podzim.

Jitka se rozchodem už netrápí. Plánovala sice svatbu i další dítě, osud tomu ale chtěl jinak. Na svém Instagramu tak pravidelně popisuje svým fanouškům, jak se cítí, co dělá a ukazuje snímky nejen z dovolené.

S dcerkou jsou si podobné

Nedávno tak ukázala i fotografie z dovolené. Moře, teplo a slunce, to Jitka miluje a podle snímků to vypadá, že i její dcerka bude podobného názoru. Rosalie ale miluje také ponorky, lodě nebo vojáky.

Jitka ji v jejích koníčcích podporuje, takže sledující mohli vidět také pomalovaný obličej, který si nechala malá Rosalie pokreslit. Jitka ale připsala, že se velmi těší na podzim, protože ho díky rozmanitým barvám miluje.

Z dovolené se obě vrátily krásně opálené: „Rozdíl 25 stupňů a taky asi 10 odstínů. Ale těch odstínů, co nás čeká venku? To je nádhera. Půjdeme ten včerejšek oslavit hezkou procházkou,“ napsala Jitka k příspěvku.

Reagovala tak na politickou situaci u nás. Na fotografii je vysmátá maminka s dcerou, která se musela podzimně obléknout. Rosalie má na hlavě zelenou čepici a tmavý kabátek, v rukou pak oblíbené plyšové hračky.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený JITKA BOHO (@jitkaboho)

Jitka oplakala ostříhání vlasů své dcerky

Jitka se ale „vyslunila“, na hlavě má sluneční brýle, úsměv od ucha k uchu a podzimní kabát nesmí chybět. Sluníčko sice pálí, venku to ale rozhodně není na krátké rukávy nebo sukně.

Rosalie je holčička, která není podle slov své maminky jako ostatní děti. Ještě před prázdninami totiž vyslovila přání, že by chtěla být ostříhaná. Jiné holčičky chtějí mít dlouhé vlasy jako princezny, ale malá Rosi si za ně tahala a schovávala je pod kšiltovku.

Nyní je se svým sestřihem spokojená, ačkoliv sama Jitka stříhání obrečela. Nejdůležitější ale je, aby bylo dítě spokojené. „Vidím na ní, jak je nadšená. Každou chvíli je před zrcadlem a vlasy si upravuje.“ Podpora maminky je pro malou Rosi určitě důležitá.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články