Dcera Karla Gotta vzala na premiéru filmu Karel nového přítele. Ukázala i své dva syny

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lucie kovarikova
Zdroj: Profimedia

Premiéra dokumentárního filmu Karel byla obrovskou událostí. Dorazilo na ni mnoho lidí nejen z hudební branže, ale také celá řada celebrit. A mezi hosty samozřejmě nechyběla ani rodina zesnulého Mistra. Kromě vdovy po Karlu Gottovi dorazily i jeho dcery.

Nejstarší dcera Dominika je momentálně ve Finsku, kam odjela za svým manželem. Ta si tak premiéru nechala ujít. Dcery Charlotte a Nelly dorazily na událost po boku maminky a zavzpomínaly společně s ní na to, jaký byl jejich otec velikán a jak ho národ miloval.

Dorazila i další Gottova dcera Lucie Kovaříková. Ta se stala středem pozornosti nejen proto, že média chtěla znát její reakci na dokument, ale i z toho důvodu, že se poprvé objevila ve společnosti se svým novým přítelem.

Se třemi fešáky

Kovaříková měla na premiéře filmu vyloženě mužský doprovod. Kromě jejího partnera ji doprovodili i dva synové. Honzu s Vojtou má Kovaříková se svým exmanželem Janem. Informace o tom, že se s ním rozvádí, se objevila loni v červenci.

Krátce nato potvrdila Lucie, že má nový vztah, ve kterém by chtěla být šťastná. Bere novou příležitost se svým současným partnerem velmi vážně a doufá, že se poučila z neúspěchů minulého vztahu.

Sympatický mladý muž vedle Lucie vypadal velmi šťastně a podle toho, že i chlapci se po celou dobu usmívali do fotoaparátů, to vypadá, že si rozumí nejen se svou partnerkou, ale i s dětmi.

Oblečeni jak se sluší a patří

Taková událost, jako je premiéra tak slavného filmu, si samozřejmě zaslouží také ten správný společenský oděv. Lucie zvolila tentokrát černé šaty, které k jejím kudrnatým blond vlasům vytvořily dokonalý kontrast. Její partner pak v košili a saku s motýlkem krásně ladil.

Ani chlapci neudělali páru ostudu, a zatímco jeden oblékl obyčejnou bílou, ale velmi slušivou a elegantní košili, druhý zvolil tmavší modrou košili se vzorem. Dohromady to čtveřici neskutečně seklo a není divu, že se nevyhnula objektivům fotoaparátů.

Karel Gott by byl jistě pyšný na to, jak jeho rodina prospívá, a byl by rád, že ho přišla podpořit v dokumentu, který shrnuje jeho životní úspěchy i neúspěchy a jeho osobní i kariérní život. V kinech si od dnešního dne můžete dopřát zážitek z filmu i vy.

Zdroj: super.cz, idnes.cz, Profimedia

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články