Dcera Pepy Vojtka má prý zpocenou hlavu. Fanoušci to ale nevidí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
pepa vojtek
Zdroj: Stanislav Heloňa / MAFRA / Profimedia

Některé děti slavných celebrit umí využít to, že se díky rodičům staly populárními. Valentýna Vojtková tvrdí, že si chce svou cestu ke slávě prošlapat sama. To, že jsou jejími rodiči slavný zpěvák Pepa Vojtek a herečka Sabrina Laurinová, ji ale přesto ovlivňuje.

Na Instagramu má už jen díky svému jménu Vojtková přes 4000 sledujících. Samozřejmě se ale sama přičiňuje o to, aby ji fanoušci uznávali a aby se bylo stále na co dívat. Proto často sdílí fotky ze svého osobního života a ukazuje, jak si užívá života.

Někdy se možná až zbytečně přehnaně kritizuje, jak se zdá. K poslední fotce, kterou sdílela, přidala popisek, který podle reakcí jejích sledujících příliš neodpovídá. Co myslíte vy, jak to Valentýně na posledním zveřejněném obrázku sluší?

Zpocená hlava

„Potřebuji headshot. Šatna, můj foťák a zpocená hlava po tréninku,“ napsala Vojtková ke dvěma fotkám, které přidala. Na jedné je zepředu, na druhé pak z profilu. Sice mladá slečna vypadá po tréninku trochu vyčerpaně, nicméně zpocené vlasy nikdo nejspíš nevidí.

Úsměv navíc dokazuje, že i když popisek zní docela tragicky, vlastně na tom Valentýna až tak špatně není, když má energii fotit se pro fanoušky. Naopak je div, že jí to i po náročném dni tak sluší a má ještě na to, aby vytvořila pro své sledující nějaký příspěvek.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Valentýna Vojtková (@valentyna.vojtkova)

Sabinu Laurinovou ve svém úsměvu navíc Valentýna nezapře. Mamince se čím dál více podobá a i nějaké ty rysy Pepy Vojtka bychom v její tváři našli. I když chce být dívka slavná hlavně vlastní zásluhou, své rodiče v sobě jednoduše neschová.

Sluníčko

Fanoušci se jednoznačně shodují na tom, že pokud má opravdu Vojtková po tréninku hlavu zpocenou, vidět to není. Co ale vidět je, je její veselý úsměv, kvůli kterému jí také většina z nich píše, že vypadá jako usměvavé sluníčko. Mladá slečna už začíná jistě mít zástupy nápadníků.

Komentáře jsou víceméně jednoslovné. Ve většině z nich se píše jenom to, že je Valentýna Vojtková krásná, roztomilá, nebo že jí to sluší. Je možné, že právě o tohle Valentýně šlo a přehnaně kritický popisek připsala tak trochu schválně.

Každopádně i kdyby tomu tak bylo, povedlo se jí to a fanoušky potěšila příspěvkem, který za pár dní vystřídá další milá fotka. Tímhle tempem se nemusí dcera slavné dvojice bát, že by měla nedostatek zájmu. Za necelý den totiž dostala přes 500 srdíček.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články