Sabina Laurinová vyrazila na oslavu s půvabnou dcerou. Krásou uhranuly i Michala Davida

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
sabina laurinova
Zdroj: Profimedia

Devatenáctiletá Valentýna Vojtková podobu se svými rodiči rozhodně nezapře. V obličeji se sice podobá především herečce Sabině Laurinové, některé rysy ale zdědila i po otci, kterým je zpěvák Pepa Vojtek. Do společnosti moc často nechodí, nedávno ale udělala výjimku.

Po boku své maminky vyrazila v krémových šatech na oslavu Františka Janečka. Z události vzniklo hned několik fotek – Valentýna se vyfotila nejen se svou maminkou, ale také třeba s Michalem Davidem, který byl jistě krásou obou dam uhranut.

Sabina, kterou teď lidé znají především díky její roli vrchní sestry Mery ze seriálu Sestřičky, může být na svou dceru hrdá. Kromě krásy po ní totiž zdědila také umělecké nadání.

Už odmalička věděla, že když je jedním z jejích rodičů muzikant a frontman kapely Kabát a druhý se věnuje seriálovému herectví, i ona by se ráda objevila na nějakém velkém jevišti. Na druhou stranu ale přiznává, že nechce ze slávy svých rodičů těžit.

Vojtek je na ni hrdý

Pepa Vojtek sice působí jako drsný chlap, který se svou kapelou rozjíždí divoké koncerty, jak jde ale o rodinu, roztaje i jeho duše rockera. Svou dceru nade vše miluje, přeje jí jen to nejlepší, a když se rozhodla pro uměleckou kariéru, skákal nadšením.

„Studuje na Pražské konzervatoři a je moc šikovná. Strašně jí přeju, aby se jí co nejdéle dařilo, protože je to hodně dřiny a brzy se končí,“ svěřil se v minulosti médiím. Ačkoli se Valentýna věnuje baletu, který má k rockové hudbě daleko, Vojtek z ní má radost.

A stejně tak i maminka Sabina je nadšená, že jde dcera alespoň trochu v rodinných šlépějích, ačkoli přiznává, že kdyby si vybrala jakékoli jiné povolání, podpořila by ji stejně. Koneckonců jde hlavně o to, aby byla šťastná a věnovala se něčemu, co ji bude bavit.

Po rodičích nic nechce

Valentýna si uvědomuje, že to, jak její rodiče působí v showbyznysu, možná může její kariéře tanečnice pomoci. To ale není to, po čem touží. Chce být uznávaná za to, kým je, ne za to, kým jsou její otec a matka.

„Jsem narozená ve znamení Býka, takže jsem tvrdohlavá. Navíc nemám ráda, když má někdo protekci. A já bych se sama za sebe styděla, kdybych věděla, že jsem něco dokázala díky protekci. Mně by to potom nedělalo radost,“ svěřila se v rozhovoru pro Story.

Kam to nakonec Valentýna dotáhne? Už teď je jasné, že se za ní budou novináři otáčet, ať už bude pouze doprovodem některého ze svých rodičů, nebo se nakonec opravdu v showbyznysu uchytí. Její krása totiž za otočení rozhodně stojí.

Zdroj: Profimedia, Story, Blesk

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články