Denisa Grossová nedlouho po rozchodu ukázala nového partnera. Ještě před rokem to přitom vypadalo na vdavky

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
denisa grossova
Zdroj: Profimedia

Denisa Grossová, dcera expremiéra Grosse, se po rozchodu rozhodla představit svým fanouškům nového vyvoleného. Ještě před rokem to přitom vypadalo na vdavky.

Denisa byla již v devatenácti letech zasnoubená, což je v dnešní době poměrně brzy. Jejím partnerem a snoubencem byl Robin Puškáš, který se věnuje zpěvu. Bohužel vztah skončil dva roky po zásnubách, které proběhly velmi romanticky.

Rok po rozchodu se znovu chlubí svou láskou

Oficiálně sama byla Denisa od loňského října. Nedávno se ale pochlubila fotografií, která dokazuje, že je nějaký ten pátek znovu zamilovaná. Možná je to díky tomu, že je Denisa velmi atraktivní a bylo jasné, že dlouho sama nezůstane.

Na snímku tedy není vidět, jak její nová láska vypadá, ale samozřejmě ho nezapomněla na fotce označit, takže se každý sledující může podívat, jaký je její nový vyvolený. Na fotografii je vidět, jak se drží oba za ruce, Denisa kouká do lomu a celá scenérie vypadá velmi romanticky.

I když tedy není její přítel vidět, rozhodně se za něj stydět nemusí. Dominik Jandus patří mezi tanečníky a choreografy, a mimo jiné působí také v muzikálu Čarodějka. Ten má na svědomí František Janeček. Především je to ale učitel tance v Tančírně, kam chodí také manžel Čvančarové Petr Čadek.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Denisa Grossová (@denisagrossova)

I mladší dcera zesnulého Grosse randí s umělcem

Stanislav Gross měl kromě dcery Denisy také mladší Natálku, která se často objevuje v televizních seriálech. Ta zase randí s operním pěvcem, kterého potkala také díky tomuto muzikálu. Její přítel se jmenuje Daniel Matoušek a je o šest let starší než tato herečka a zpěvačka.

Dcery expremiéra jsou tak zatížené na pány v uměleckých vodách. Vypadá to, že do politiky se nepohrnou, zvlášť když vědí, jak to tam funguje, protože Stanislav Gross se v politice angažoval dlouhou dobu.

Gross zemřel před šesti lety na zákeřnou nemoc ALS. Pro idnes.cz prozradil, že nebyl dobrým předsedou vlády. Pro dokumentaristy v roce 2014 uvedl: „Dnes s odstupem si myslím, že jsem byl na jedné straně dobrým ministrem vnitra, a na druhé straně si myslím, že jsem nebyl dobrým předsedou vlády.“

Autor: Raina TomanováSouvisející články