Diana Kobzanová si utahuje z kníru svého manžela. Dala mu nelichotivou přezdívku

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
diana kobzanova
Zdroj: Profimedia

Diana Kobzanová je maminkou dvou malých holčiček. Dnes již sedmiletá Ella navštěvuje základní školu. Její mladší sestřička si zatím užívá bezstarostného dětství.

Ač se Diana druhému dítěti bránila, nakonec porodila téměř tajně na Floridě. Své druhé těhotenství dokázala utajit až do 38. týdne, kdy zveřejnila fotografii na instagramu. Druhým potomkem se poté pochlubil samotný tatínek Michael Frolík, profesionální hokejista.

Každý rodič se těší, až dítko pošle do školy nebo školky

„Já a Horst vám chceme připomenout, že je úplně normální se těšit jako blázen, až v pondělí, úterý, středu, čtvrtek a pátek ráno vyložíte děti ve školách a školkách, abyste se po obědě těšili jako blázen, že vás po škole a školce budou celý šťastný vítat,“ začala svoje vyprávění na instagramu Diana.

„Vy za 10 minut budete litovat, že jste je tam nenechali aspoň o hodinu déle – hlavně v pátek. PS: aktuálně Horst už nemá play-off knír a já nemám vlasy. Filtr: happy parents,“ připsala česká modelka ke snímku, na kterém oba vypadají sice spokojeně, ale zároveň i trochu unaveně.

Fotografii Diana sdílela, protože již mají natolik velké děti, které mohou chodit do školky i školy. Snímek je z auta, ve kterém pravděpodobně na jednu ze svých dcer čekají. Frolík si nechal narůst obrovský knír, Diana má dlouhé vlasy, takže je jasné, že snímek je již staršího data.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Diana Kobzanova (@dianakobzanka)

Diana si se svými děti užívala bazén i nemocniční pokoj

Diana pravidelně dává vědět nejen o sobě, ale také o celé své rodině. Na instagramu sdílí fotografie z rodinného života. Výjimkou tak nejsou ani snímky, které možná překvapily a vyděsily její fanoušky.

Její obě dcerky totiž skončily v nemocnici – jednu napadl střevní bacil, takže skončila na kapačce, ta druhá si zase zlomila ruku při skákání na trampolíně. Jak Diana vtipně poznamenala, rozhodně se doma nenudí, a protože jsou u nich zranění a nemoci na střídačku, na řadě je prý ona.

Další roztomilou fotografii sdílela na konci srpna. Na snímku jsou její dcery v převlecích za mořské panny a vypadá to, že se chystají do bazénu. Nadšení z nich přímo sálá. Jak poznamenala jejich maminka, dokonce v takových oblečkách umí plavat.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články