Lucinka Bohuše Matuše si vyzkoušela roli modelky. Musela za to však zaplatit

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
bohus matus
Zdroj: Profimedia

Vztah osmačtyřicetiletého zpěváka Bohuše Matuše s teprve osmnáctiletou Lucií byl velmi diskutovaným. Když navíc proběhla svatba páru, mnoho lidí nechápalo. Teď je ale jasné, co Bohuše na Lucii, matce jeho dcery Natálky, tolik zaujalo. Podlehl kouzlu její krásy.

Věkový rozdíl mezi manželi přijde mnohým kontroverzní a i ti, kteří dříve Matuše milovali, ho po téhle aféře opustili.

Naopak mnozí tvrdí, že věk je jenom číslo a štěstí páru přejí. Názory jsou různé, jedno je ale jasné. Lucie je kráska k pohledání.

Modelingem by se mohla živit. To dokazuje i její nedávná zkušenost, kterou si prošla. Sice to prozatím bylo jediné profesionální focení, které zažila, ale ani ona, ani její muž nevylučují, že nešlo o poslední takový zážitek.

Nečekaná nabídka

Nabídka na profesionální focení přišla nečekaně, ale Lucie neviděla důvod, proč by ji měla odmítnout. A na fotografiích, které z toho vznikly, vypadá opravdu dobře. Není se tedy čemu divit, že se s její krásou zpěvák také hned pochlubil.

„Lucinku oslovily nějaké dvě holky na sociální síti, a tak do focení šla,“ prozradil Bohuš Matuš webu ŽivotvČesku.cz. „Lucka za to zaplatila 1000 korun. Před focením byla nalíčena a výsledek je povedený. Mně osobně se to velmi líbí,“ dodal pyšně.

Bohuš Matuš se fotkou své krásné Lucinky pochlubil i na sociálních sítích. Na facebooku zveřejnil ty nejhezčí fotky a připsal k tomu jen krátký popisek: „Moje krásná žena.“ I tato tři slova stačila, aby všechno vystihl stručně a jednoduše a dal fanouškům šanci vyjádřit jejich názor.

Pozitivní ohlasy

Ačkoli se pod příspěvkem objevilo několik negativních komentářů, většina lidí se páru zastává. Kromě krásy mladé modelky chválí také celý jejich vztah, a negativní poznámky se tak mezi pozitivními doslova ztrácí. Vypadá to tak, že má stále Bohuš na své straně celou řadu lidí.

„Vůbec ty nesmyly nečtěte. Je to jenom závist, to se pozná. Sluší vám to a nemá cenu se zabývat tím, co říkají negativní lidé,“ napsala jedna z fanynek. Dodala pak, že to Lucince na fotkách moc sluší.

„Řekla bych, že je překrásná a mělo by se to nějak využít. Je hodně způsobů – móda, kosmetika, kadeřník,“ uvažuje další komentář. Tak uvidíme, u čeho nakonec Bohušova Lucinka skončí.

Zdroj: Blesk, TV Nova, iDnes.cz, Facebook Bohuše Matuše

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články