Diana Kobzanová věří, že umře ošklivá, stará a bohatá. A fanoušci jí za to tleskají

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
diana kobzanova
Zdroj: Profimedia

Diana Kobzanová patří mezi modelky, které si neberou servítky, pokud je něco nebo někdo naštve. Nedělá jí tak problém do médií říct, kdo se jak má chovat. Diana se nyní na Instagramu svěřila se svým trápením ohledně vzhledu, věku a zkrášlujících procedur, které nejen ženy podstupují, aby vypadaly stejně mladé i po polovině svého života. „Říct, že někdo vypadá super na 40, 50, 60 je sice hezký, ale v 99 % případů se nebavíme o genetice,“ napsala.

Ke svému příspěvku přidala Diana snímek, na kterém je viditelně ostříhaná. „Já vždy říkám kosmetičce, buď umřu ošklivá, stará a bohatá, nebo hezká, mladá a chudá!“ směje se z příspěvku česká modelka.

Diana si vylila srdíčko u sdílené fotografie

Diana si myslí, že všechno není jen o genetice, stravě nebo kolagenu. Mnoho lidí si takové věci ani nemůže finančně dovolit, proto si musí ženy, ale i muži poradit jinými způsoby, aby vypadali stále dobře.

„Osobně nemám nic proti zkrášlování. Fakt ne, sama dělám, co můžu. Jen mi vadí, že díky tomu se normální ženská dostane do kolečka à la závodní křeček. Prostě čas nedoženem. Ani já, ani vy. Tvářit se, že je normální a běžný vypadat o 10 až 20 let mladší, není v pořádku,“ neskrývá názor Diana.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Diana Kobzanova (@dianakobzanka)

Pár kapek botoxu nikoho nespasí

I když samozřejmě existují výjimky, jak Diana sama potvrdila, rozhodně nikoho nezachrání několik kapek botoxu, drahá kosmetika nebo masáže, které navíc musíte absolvovat několikrát za sebou, aby byl kýžený efekt viditelný.

„Kamarádka mi poslala foto jedné bohyně, říkám, bodejť by ne, když má obličejem natažených 6 km nití a 2 kýble výplní! Vidím jen dokonalý obličej bez pórů, akné, jizev… vidím ženský s dlouhýma řasama, plnýma rtama, hustou kšticí… Přemýšlíte někdy nad tím, jak taková osoba vypadá, když ji potkáte na ulici?“

Diana se zamyslela nad tím, jak by takoví lidé vypadali, pokud by najednou přišli o finance a několik týdnů by si nemohli dovolit nákladné operace a kosmetické prostředky.

„Jednou provždy je potřeba si říct, že bez SPOUSTY peněz to od určitýho věku nejde. Ženský neblázněte, hoďte bobek na fotku ze sociální sítě, protože realita je buď o minimálně 100 tisíc korun jinde, nebo o aplikaci jinde,“ dodala nakonec Kobzanová.

Ta svým příspěvkem spustila vlnu souhlasných komentářů. Fanoušci jí za její slova tleskají a jsou rádi, že to konečně někdo řekl nahlas.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články