Jitka Schneiderová vyvedla dceru do společnosti. V 15 letech vypadá jako světová topmodelka

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
jitka schneiderova
Zdroj: Profimedia

Jitka Schneiderová patří mezi oblíbené české herečky, které jsou už ve věku, kdy mohou do společnosti vzít i své děti. A tak se také stalo, Jitka se rozhodla veřejnosti ukázat svou dceru.

Sofie Anna vedle své matky vypadá velmi vyspěle, je to také díky outfitu, který zvolila. Jitka na svém Instagramu sdílela fotografii ze společenské akce, na kterou si oblékla dlouhé černé šaty, které měly pouze jeden dlouhý rukáv.

Vypadají vedle sebe jako sestry

Její dcera Sofie Anna měla na sobě krátké, zato nabírané šaty s volánem v tělové barvě. Oběma to na fotografii moc sluší a Jitčina dcera by se klidně mohla vydat na dráhu modelky. Jitka má dceru s Davidem Švehlíkem, a když se na patnáctiletou dívku zadíváte, poznáte, že geny zdědila po obou rodičích.

Na fotografiích to vypadá, jako by se narodila v jiné zemi, než je Česká republika. Její kočičí oči zdobí krásně tvarovaný obličej, s maminkou ji pojí hlavně příjemný úsměv. Samozřejmě je to pravá žena, kterou baví móda a nakupování.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jitka Schneiderova (@jitka_schneiderova)

Na herectví to prozatím nevypadá

Rodiče si budou muset zanedlouho pořídit zbraně, aby měli čím odhánět nápadníky mladičké Sofie Anny. Dcera české herečky zatím netuší, co bude v dospělosti dělat, ale herectví to pravděpodobně nebude.

Může to být nadějná modelka, protože již jako malá fotila kolekce pro módní návrhářku Ivanu Mentlovou. Stačí, aby si jí všiml někdo známý, a kariéru může mít zajištěnou. Sama Jitka také netuší, co bude její dceru bavit.

I kdyby se nakonec rozhodla pro herectví, ve své rodině bude mít podporu nejen maminky. Oba světy, herecký i ten modelingový, jsou ale plné nástrah, na které je třeba se připravit. Sofie Anna ví, že být dcerou slavné osobnosti není nic jednoduchého.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články