Václav Knop si v sedmdesáti pořídil mnohem mladší milenku. Rozvádět se ale nebude

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
vaclav knop
Zdroj: Profimedia

Nepříjemný tělocvikář ze seriálu Hospoda nebo oblíbená postava ze seriálu Slunečná. To je herec Václav Knop, který si v soukromém životě užívá, co to dá.

Ve skutečnosti to není nevrlý dědek, ale velký milovník žen. Serveru Expres.cz řekl, že si našel milenku a opustil svou ženu Leonu. Jeho milenka je dokonce o třicet let mladší! Václav přitom letos oslaví již 72. narozeniny, ale v milostném životě rozhodně nezná zpátečku.

Pokud jde o ženy, musíme si život užít, netají se názory Knop

Václav je aktivní nejen po pracovní stránce, ale nelení také po té milostné a citové. „Mně se ženy vždy líbily, když mě nějaká chce, já se nebráním, mám mladší partnerku,“ řekl Expresu po premiéře nového muzikálu Robinson Crusoe.

Na otázku, o kolik je jeho milenka mladší, ale herec nedokázal přesně odpovědět. „Ono se to pořád mění, měním partnerky a věk,“ překvapil svou odpovědí Václav. Jeho nová známost ale má o 30 let méně než on. Spolu jsou rok, možná i dva.

Knop je ale stále ženatý se svou manželkou Leonou, kterou za svou ženu pojal již v roce 2009. Již předtím byl ženatý s Kateřinou Frýbovou, mají spolu syna Kryštofa a dceru Hedviku. Ohledně jejich rozvodu ale nechtěl zacházet do detailů.

K novému vztahu dostal požehnání od syna

A co prozradil o svém rozchodu se současnou manželkou? „My jsme se objali a řekli jsme si, že to už stačí. Nechci zacházet do velkých detailů, protože by se moje paní manželka mohla zlobit, že jsem něco prozradil. V podstatě je to tak, jak to v životě bývá. Zatím se rozvádět nebudeme, tyto věci pro mě nejsou důležité.“

Stále se cítí velmi dobře a má velké plány. „Mám plány dělat divadlo, točit a děláme audioknihy. Tohle není pro mě nejdůležitější v životě. Já jsem těsně před smrtí a chci si ještě užít,“ prozradil Knop a jak říká, tak také dělá.

„To je život. Až umřu, tak se už nevrátím, je potřeba si to užít,“ uzavřel toto téma herec, který dostal k novému vztahu i požehnání od svého syna. Knopa určitě těší podpora rodiny, záleží ale na tom, co na to říká jeho manželka Leona.

Zdroj: Expres.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články