Domenico Martucci ukázal svého vytouženého syna. Porodila mu ho přítelkyně podobná Ivetě Bartošové

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
domenico martucci
Zdroj: Profimedia

Domenico Martucci se u nás proslavil především vztahem se zesnulou Ivetou Bartošovou, se kterou strávil několik měsíců. Italský hrabě nyní ukázal svého prvního syna.

Na jaře Domenico prozradil, že se stane otcem vytouženého miminka. A právě nyní ho také ukázal světu. Jako pyšný otec teď Domenico prožívá nejkrásnější chvíle svého života a musel se se svým potomkem pochlubit také veřejnosti.

Chlapec dostal krásné jméno

Domenico se pochlubil na sociálních sítích. Novinku o narození svého syna prozradil italský hrabě ve čtvrtek. „Alexander Vincent Martucci, 16. 10. 2021,“ napsal k fotografii svého syna. „Jsem nejšťastnější tatínek na světě! Děkuji mé milované manželce, že mi darovala to nejcennější v životě, našeho krásného a zdravého syna.

Navždy vás budu s maminkou milovat, Alexi. Jste to nejkrásnější, co mě v životě mohlo potkat. Jsme rodina,“ nešetřil láskyplnými slovy Martucci, který je nyní ženatý s krásnou Nicol. Vzali se před dvěma lety na lodi v Itálii.

martucci pritelkyne

Zdroj: Profimedia

Narození prvního syna prozradil fotografií, na které je vidět, jak malý chlapeček odpočívá po náročném začátku života. Oba rodiče se ho přitom dotýkají rukama, na kterých jsou zřetelné snubní prstýnky.

Romantika na lodi se vším všudy

Těhotenství své ženy oznámil Martucci v dubnu. I to se objevilo na sociální síti: „S mojí úžasnou manželkou prožíváme zázrak, který přináší nový život a udělal ze mě nejšťastnějšího muže na světě. Každý den s tebou prožívám těhotenství a budu nejpyšnější tatínek. Děkuji lásko, miluji vás,“ rozplýval se.

Domenico se s Nicol seznámil v roce 2017, o rok později proběhly zásnuby a samotná svatba se konala 2. listopadu 2019. Svatba proběhla na lodi v Itálii, kde bude mladá rodina bydlet na hradě, který Martucci zrekonstruoval.

Martucci nyní vypadá po boku své ženy velmi šťastně. Někteří ale tvrdí, že je velmi podobná jeho expřítelkyni Ivetě Bartošové, po jejímž boku se italský hrabě také objevoval, a právě tím se dostal do povědomí veřejnosti.

Zdroj: Blesk, Profimedia

Autor: Raina TomanováSouvisející články