Dominice Gottové zhasly veškeré naděje. Manžel jí zasadil poslední ránu

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
dominika gottova
Zdroj: Profimedia

Dominika Gottová se nejspíš bude opravdu rozvádět. Dcera mistra Karla Gotta se několikrát snažila jejich vztah urovnat, nakonec to ale vypadá, že se vrátí do Česka, a to sama.

Dominika se několikrát snažila jejich manželství slepit. Teď už jí asi nezbyde nic jiného, než se vrátit do rodné země, protože jí její manžel zasadil poslední ránu – má nové kšefty a minimálně do nového roku se do Finska vracet nehodlá.

Gottové její manžel tvrdil, že se na Vánoce vrátí do Finska

Dominika odjela zpátky do Finska jen kvůli svému muži, Timu Tolkkihovi. Ten se ale rozhodl vzít několik kšeftů. Už na přelomu léta a podzimu své ženě řekl, že bude pracovně v Mexiku a vracet do Finska se bude mezi vánočními svátky.

To se ale bohužel nestalo. Dominika by překousla, že se s ním uvidí jen na pár dní, a ještě po tak dlouhé době, ale nakonec to vypadá na definitivní rozchod. Dcera slavného zpěváka začala plánovat již třetí cestu do České republiky, kde si měla rozvrhnout, jak bude postupovat při stěhování.

V polovině října měla Gottová přiletět do Prahy, kde se měla zúčastnit hned několika pracovních pohovorů. Nakonec z toho sešlo, protože si myslela, že její manžel, který byl dříve kytaristou v metalové kapele Stratovarius, se vrátí.

Vracela se do Helsinek jen kvůli muži

To se ale bohužel nestalo, naopak si Tim vzal ještě více práce, aby to vypadalo, že konec vztahu myslí vážně. „Telefonoval mi, že získal další kšefty i v období Vánoc a Nového roku a to nejen v Mexiku, ale také v Los Angeles. Přeji mu to, ale já to prostě sama nedávám,“ přiznala Dominika ahaonline.cz.

Dominika je z jeho chování nešťastná. „Potřebuju ho mít vedle sebe, jinak ten můj návrat sem neměl smysl. Musím odsud pryč, protože jsem se do Helsinek vracela jen kvůli němu. Sama tady tu dlouhou zimu nedám,“ řekla Dominika nešťastně.

Ani ona sama tedy neví, kdy se její manžel vrátí do Helsinek z pracovního pobytu. „Musím si ale nejprve v Praze domluvit či najít práci, jinak se tam budu plácat v tom samém co tady. Ale zase tam mám alespoň kamarády.“

Zdroj: ahaonline.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články