Dominika Gottová se zlobí na otcovu manželku Ivanu kvůli 5 tisícům. Sama přitom přišla o mezonetový byt

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
dominika gottova
Zdroj: Profimedia

Dominika Gottová se rozhodně nebojí do médií poslat velmi nepříjemné zprávy. Tentokrát se znovu pustila do vdovy Ivany Gottové.

Mediální šarvátky mezi těmito ženami neberou konce. Dominika Ivaně vyčítá, že jí neplatí za hospic, kde je její nemocná maminka. Zapomněla ale zmínit, proč se o ni nestará ona sama.

Dominika má hodně starostí sama se sebou, nevydařené manželství, nedostatek peněz a také smrt jejího otce jsou problémy, se kterými se musí potýkat.

Do Finska odletěla za novým životem, který se tak trochu nepovedl

Po návratu do Finska se žádný happy end nekonal. Její manžel Tim Tolkki utekl do Mexika a Dominika se po výročí úmrtí svého otce a pouhý den před premiérou chystaného dokumentu Karel pustila do Ivany.

„V souvislosti s připomínkou druhého výročí odchodu mého tatínka jsem si ve Finsku přečetla vyjádření jeho manželky Ivany Gottové. Píše o tom, že můj otec měl strach, že se po jeho smrti pustí do Ivany média. Strach měl oprávněný,“ začala rozhořčeně Dominika.

„Po tom všem, co mu paní Gottová způsobila za psychické starosti, když ho odřezávala od přátel a hrozila mu rozvodem, pokud neutne setkávání s celoživotní přítelkyní Alicí Kovácsovou. Sám se mi se vším svěřoval.“ Dominika evidentně nemůže Ivanu ani vystát a rozhodně se nebojí se do ní pustit přes média.

„Nezajímá se o místo posledního odpočinku jeho rodičů v Újezdu u Svatého Kříže, kde chtěl být, jak se mi sám svěřil, pochovaný. Komplikuje vzpomínkové projekty, které se chystají, a v neposlední řadě, jak zasahuje do otcových rozhodnutí,“ napsala Gottová, jejíž vyjádření přinesl expres.cz.

Přestal chodit poplatek za soukromý pokoj

„Můj tatínek za života přislíbil mé mamince, že jí bude finančně pomáhat s placením soukromého pokoje v domově pro seniory, který by finančně z důchodu neutáhla. Šlo o částku pět tisíc korun měsíčně. Otec si, dle sdělení mé maminky, přál, aby tento poplatek byl z jeho pozůstalosti zasílaný i po jeho smrti. Dělo se tak až do letošního července, kdy poplatek přestal bez odůvodnění paní Ivany Gottové chodit,“ pokračuje Dominika.

Bohužel ale neprozradila, proč se o svou matku nestará finančně ona sama, protože je její jediná dcera. Karel Gott poté, co se dozvěděl, že bude otcem, pořídil Dominice a její matce mezonetový byt, který ale Dominika spolu s matkou prodala za dva miliony korun.

Podle jejich slov si nemohly dovolit platit příspěvek do fondu oprav a místo toho raději odešly bydlet do nájmu. „Sama nejsem bez chyby, způsobila jsem řadu potíží a otci jeho poslední měsíce života svými starostmi neusnadnila, ale byla bych ráda, abyste věděli, že jsou věci, které zkrátka přehlížet nemohu,“ zveřejnila Gottová, kterou můžeme v Česku očekávat v polovině října.

Zdroj: Expres

Autor: Raina TomanováSouvisející články