Lucie Borhyová vytasila u auta všechny ženské zbraně. Svému miláčkovi dopřála pořádnou mýdlovou koupel

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lucie borhyova
Zdroj: Profimedia

Říká se, že auta jsou sice mužskou záležitostí, ale v dnešní době se najde i celá řada žen, které mají motorové vozidlo jako koníček. Navíc pro pány není pravděpodobně nic přitažlivějšího než žena, která se krásně stará o své auto. Lucie Borhyová by tak pro ně měla být ideálem.

Moderátorka se na svém Instagramu totiž nedávno pochlubila fotografií ze samoobslužné myčky auta, kde svému miláčkovi dopřála pořádnou mýdlovou koupel. Krásná žena a čisté auto jsou v této kombinaci dokonalým způsobem, jak zaujmout nejen fanoušky, ale i fanynky.

Je jasné, že má Borhyová už nějaký ten kilometr se svým autem najetý a že se bez vozidla neobejde. Její parťák na cestách si tak rozhodně relax zasloužil. Pánové, co říkáte, chtěli byste, aby se i vaše žena takhle starala o vašeho miláčka na čtyřech kolech?

Můžeme zase vyrazit

Borhyová na fotce zapózovala tak, že připomíná trochu agenta 007. Hadici drží skoro jako zbraň a sluneční brýle dodávají jejímu vzhledu až detektivní tajemnost. A celou fotku doplňuje namydlené auto v pozadí.

„Stěrače stírají, ostřikovače stříkají,“ zavtipkovala Borhyová u fotky slavnou hláškou z filmu Vrchní, prchni! „No, zkontrolováno, umyto, můžeme zase vyrážet na cesty,“ dodala k příspěvku. Je vidět, že se svou prací je spokojená a těší se, až zase sedne za volant.

Fotografii stačil necelý den k nasbírání přes šest a půl tisíce srdíček. Je tak jasné, že moderátorka ví, jak zaujmout. Také se to pod příspěvkem hemží především pánskými komentáři, které oceňují nejen její krásu, ale také starostlivost, kterou věnuje svému autu.

Předem děkuji

Mnoho mužů se samozřejmě soustředí na to, co je pod pěnovou peřinou sotva vidět. Dohadují se o typu auta a chválí moderátorce její výběr. Jiní se zase soustředí na to, jak jí to před autem na myčce sluší. Fotka se ale nevyhnula ani několika vtípkům.

„Taky bych potřeboval umýt auto. Předem děkuji,“ objednal se jeden z fanoušků. A podle reakcí to vypadá, že kdyby se Borhyová chtěla mytím aut živit, rozhodně by měla zákazníků celou frontu.

Komentáře ale nepřidávají jen pánové. Ozývají se i ženy, které Lucii přejí její krásu a chválou rozhodně nešetří. Příkladem je fanynka, která připsala: „Lucinko, ty jsi prostě nádherná a sexy pořád. Jsi sexy symbol. Hlavně opatrně na cestách.“

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články