Dominika Myslivcová naposledy oblékla plavky. A ten pohled stojí za to

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
dominika myslivcova
Zdroj: Profimedia

Dominika Myslivcová patří mezi oblíbené celebrity, které se nebojí ukázat své luxusní tělo. Na instagramu se pochlubila nejen jím, ale také plavkami, které vzbudily zájem.

Na snímku je vidět Dominiku, jak s drinkem v ruce odpočívá u vířivky. Podle ní už skončila plavková sezona, a tak musela využít poslední sluneční paprsky, než bude znovu vypadat jako sýr. Svých fanoušků se zeptala, jak si poslední krásný den užívají oni.

Více než vzhledem zaujala svými plavkami

Plavky jsou na Dominice velmi zajímavé. Podprsenka zakrývá jen to nejnutnější, mezi ňadry jsou jen dva tenké proužky. Stejně jako kalhotky tvoří jen malý trojúhelník látky vepředu a na bocích drží pomocí šňůrek.

Dominika zkrátka ví, jak vypadat sexy, i když to kolikrát za okny vypadá, že se blíží zima. Věříme, že se tímto snímkem zahřálo nejedno mužské tělo. V komentářích se začaly množit dotazy, odkud dané plavky jsou.

Dominika ale rozhodně nepotřebuje dohánět opálení. Snědá je dost nejen díky „českému“ sluníčku, ale ráda si zajede také do zahraničí a fotografie z dovolených pak postuje na svém profilu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dominika Myslivcová (@dominikamyslivcova)

Modelka je často ve fitku a na své postavě pracuje

Svou postavu ale nemá modelka a bloggerka zadarmo. Musí na ní tvrdě pracovat, aby vypadala dokonale. Její dekolt se ale v plavkovém modelu vyjímal. Ne vždy ale vypadala takhle dobře.

Dominika má za sebou období, kdy měla několik kilogramů navíc a sama se sebou nebyla vůbec spokojená. „Jsem typ člověka, který musí pořádně dřít na své postavě, aby nějak vypadal. Bez toho to nejde. Když si dám hodně jídla, je to hned vidět,“ poznamenala pro Super.cz.

Někdo má svou postavu zadarmo, může si jíst co chce a nepřibere ani gram, ale modelka musí dřít, aby mohla své sexy křivky ukazovat nejen na instagramu, ale také na různých akcích.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články