Dominika Myslivcová si k 27. narozeninám nadělila obrovský dárek. Rozjela tím vlnu závisti

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dominika myslivcova
Zdroj: Profimedia

Dominika Myslivcová je česká youtuberka a blogerka, angažuje se ale také v modelingu a politice. Vzhledem k tomu, že se sociálním médiím věnuje denně, ví, že fanoušky si získá jedině tím, že bude pořádně vidět. A proto se pochlubila s opravdu velkým dárkem, který dostala k letošním sedmadvacetinám.

Kdo má čím, tak se jednoduše pochlubí. Tohle heslo Myslivcová rozhodně zastává, a celá řada fanoušků jí tak může závidět obří terénní auto, které k narozeninám dostala. Takzvané géčko, nebo také Mercedes řady G, je poslední dobou u žen velmi oblíbené.

Dominika na něj nemusela čekat dlouho. Vedle obřího auta vypadá jako drobná a roztomilá žena, to je ale pravděpodobně kontrast, kterého chtěla dosáhnout. Mnoho fanoušků to ocení, i když najdou se i ti, kteří závistivými komentáři dárek haní.

Sny se nemají jen snít

Podle všeho si Dominika Myslivcová takové auto přála už opravdu dlouho. U fotky na Instagramu totiž připsala, že sny se nemají jen snít, ale měly by se rovnou prožívat. A to si ona teď už může dovolit.

I s vysokými podpatky je vedle mohutného auta malinká, ale je vidět, že jí bylo darováno s láskou. Zdobí ho velká stuha a květina na přední kapotě, je ale jenom otázka času, než ho blogerka pořádně projede a ušpiní ho někde v terénu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dominika Myslivcová (@dominikamyslivcova)

I když měla na auto spadeno už několik měsíců, byl pro ní dárek překvapením, ze kterého se dlouho vzpamatovávala. Ovšem čas zapózovat na fotografii si našla a fanoušci tak mají o čem diskutovat. Z jejich závistivých komentářů si ale umělkyně nic nedělá.

Někteří přejí, jiní méně

Pod fotografií se objevují komentáře pozitivní i méně pozitivní. Zatímco někteří lidé přejí Dominice k narozeninám jen to nejlepší, jiní mají za to, že se jenom chlubí něčím, co si může dovolit, zatímco ostatní nikoli. Mnoho jich dokonce pochybuje, že auto dostala.

„Mohla by nám ukázat i toho, kdo jí to auto dal,“ rýpe první fanoušek. „Jsem jediný, komu se zdá to SPZ značka sedřená?“ ptá se další. Jenomže vzápětí se Dominiky někdo zastává: „Není sedřená, ale vyretušovaná. Jen blázen by dal na internet skutečnou.“

I když pár lidí závidí a nechápe, k čemu Dominice takové obří auto bude, většina komentářů je pozitivní a Dominika si díky nim může dopřávat několik pozdních přání k narozeninám. I my se s gratulací přidáme a novému mazlíkovi přejeme co nejvíce bezproblémových najetých kilometrů.

Zdroj: Instagram,

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články