Dostala nožem do břicha: Anička Kadeřávková všechny vyděsila snímkem z nemocnice

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
anna kaderavkova
Zdroj: Profimedia

Anička Kadeřávková je velmi oblíbená mladá herečka, která se velmi často pere se svým zdravotním stavem. Nedávno vyděsila fanoušky snímkem z nemocnice.

Naštěstí se ale jednalo o seriálovou roli. Anička tak vyzkoušela svoje sledující na instagramu. V příspěvku totiž uvedla, že ji někdo bodl nožem do břicha a až o řádek níže bylo napsáno, že se jedná o seriál a je zvědavá, kdo si čte všechny popisky.

Snímek vypadá velmi reálně

Anička poslala svým fanouškům fotografii z natáčení seriálu, na první pohled to ale vypadá, že herečka opravdu skončila v nemocnici s bodným zraněním. Snímek vypadá reálně a fanoušci se také vyděsili.

Herečka si tak otestovala, jestli čtou opravdu všechny příspěvky, nebo jen koukají na fotografie. Na posledním snímku se ale herečka usmívá a všem se ulevilo, že je zdravá a je to jen herecká póza.

Anička ale umí provokovat i sexy snímky. Fanoušky jimi těší několikrát do týdne. Nestydí se předvést ve spodním prádle ani propagovat určité předměty. Nedávno se vrátila z Itálie, kde pomáhala chránit životní prostředí.

Seznámila se tam s mnoha sympatickými lidmi a také dětmi, se kterými se snažila dorozumět česky i italsky. Nakonec se podle jejích slov vždy domluvili a několik dní v Itálii si sympatická blondýnka užila.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Anna Kadeřávková (@annakaderavkova)

Poslední film, ve kterém působila, neměl velký ohlas

Před 2,5 lety natočila Kadeřávková film Šťastný nový rok, který se letos dočkal pokračování. Již první díl ale neměl takový úspěch, jak se očekávalo, i když je plný šikovných herců. Pro Aničku to byla první zkušenost se slovenskou produkcí. Film se natáčel hlavně v Bratislavě a Tatrách. Od té doby je tam podle svých slov Anička jako doma.

Herečka se nebojí dávat rozhovory, ukazuje se nejen v sexy oblečení, ale také dokazuje, jak miluje zvířata.

Účastní se projektů na jejich podporu, miluje psy a naučila se také jezdit na koni, protože to jednou zkusila v herecké roli a velmi se jí to líbilo. Známou se herečka stala hlavně díky seriálu Ulice.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články