Emma Smetana se nechala zvěčnit u kojení své dcery. Jste krásná, píšou jí lidé

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
emma smetana
Zdroj: Profimedia

Emma Smetana se proslavila v mnoha ohledech. Česká herečka, zpěvačka, moderátorka a novinářka by ale, jak se ukázalo, z fleku mohla dělat také modelku. Fotografie na jejím instagramu o tom fanoušky přesvědčily.

Některé z nich jsou odvážnější, a pro mnohé dokonce už trochu kontroverzní, jiné jsou na první pohled docela běžné, ale díky kráse české zpěvačky i tak velmi originální a oslňující. Emma Smetana fotografií v novém příspěvku sdílela hned několik.

Fotogalerie představila Emminu šílenou stránku, ukázala ji jako hudebnici a také předvedla fanouškům její mateřskou lásku. Podívejte se sami, která z fotek vás zaujme.

Černobíle střelená

Kromě fotografie s kytarou nebo několika fotek, kde sedí Emma v různých modelech na křeslech či stole, zahrnuje galerie také tři fotografie v černobílém kostkovaném kostýmu. Ty jsou navíc doplněny černobílým filtrem, a výsledek tak působí doslova umělecky.

Fanoušky možná zaujme to, jak šíleně se Emma na některých fotkách tváří. Ukazuje tak, že má i střelenou povahu, jiní si zase jistě všimnou toho, že její tělo zakrývá pouze kostkované sako, které odvážně, přesto však decentně odhaluje zpěvaččin hrudník.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Emma Smetana (@emmasmetana_music)

To ale nejsou překvapivě ty nejodvážnější fotky, kterými se Emma pochlubila. Kromě šílených fotek v netradičních modelech a fotografií, na kterých sedí na stole, zveřejnila také jednu, která symbolizuje mateřství. A právě tu zvolila jako úvodní fotku galerie.

Zachycena při kojení

Fotografie ukazuje zpěvačku, která drží ve své náruči dítě. Její prso přitom zakrývá pouze jeho hlava. Ačkoli některým lidem možná připadají podobné fotky kontroverzní, jde o normální snímek zachycující mateřství se vším všudy.

Fotografie se setkaly obecně s velkým úspěchem a komentáře fanoušků jsou vesměs pozitivní a nadšeně tvrdí, jak to Emmě na všech snímcích sluší. Emma ukázala mnoho svých tváří najednou, a je tak vidět, že je pro každou legraci, zároveň si ale uvědomuje vážnost života.

„Jste krásná. Obzvlášť ta první fotka. Ty barvy, to světlo, ten váš výraz,“ napsala jedna z fanynek. Podobných komentářů je  pod fotografiemi celá řada a Emma se může z toho, co čte, jedině radovat.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články