Eva Burešová a Přemek Forejt uvažují o svatbě. Porotce MasterChefa řekl, jak by si ji představoval

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
premek forejt eva buresova
Zdroj: Profimedia

Eva Burešová a Přemek Forejt vztah dlouho tajili. Nakonec se ale rozhodli, že je to mezi nimi natolik vážné, že přiznají fanouškům pravdu. Mnohé dvojice šokovala, málokdo si ale dovedl představit, že by se velmi brzy začalo dokonce i spekulovat o tom, kdy dojde na svatbu.

Oba jsou mladí, oba mají před sebou slibnou kariéru a zástupy fanoušků, kteří jim jejich společnou lásku přejí.

Jsou spolu jen něco málo přes rok, i tak ale už padla první slova o svatbě. Jak to slavná zpěvačka a herečka vidí a co si o tom myslí kulinářský odborník?

Roční výročí svého vztahu zpečetila před časem dvojice společným tetováním. Na pažích se jim objevilo červené srdíčko, které má dokazovat nejen jejich lásku, ale také pozitivní přístup k životu. A teď se najednou už mluví dokonce o svatbě.

Nemohla z něj spustit oči

Na křtu svého diáře byla představitelka Týny ze Slunečné do porotce MasterChefa neustále doslova zavěšená. Ukázala, že se za svou lásku k němu nestydí, neustále ho hladila a objímala. A když už se jí partner vzdálil, nespouštěla z něj oči.

„Už jsme spolu přes rok a oba víme, co chceme a co od sebe očekáváme, takže už nemáme problém se podělit o své soukromí,“ vysvětlila médiím, která se zajímala, proč tak najednou pár rozhodl odhalit své velké tajemství.

Ačkoli spolu Burešová s Forejtem ještě ani nebydlí, došlo dokonce i na velká slova o svatbě, která mnohé překvapila. Málokdo si totiž po roce chození dovede představit uvažování o svatbě, ale Burešová s Forejtem to vidí jinak.

Ve velkém stylu

„Já bych chtěl svatbu v rodinném kruhu,“ svěřil se Forejt. Jak to vidí Burešová, jasné není, pravděpodobně je ještě čas nad vším přemýšlet, ale na druhou stranu je jasné, že je manželství pro dvojici něco, co pro ni nejspíš bude časem důležité.

Forejt má hodně pracovních povinností v Olomouci. Herečka bydlí v Praze. Ačkoli nemá zatím pár společný byt, hereččino sídlo v hlavním městě obývají pravidelně spolu a prozatím ho považují za svůj společný domov. Až na to přijde, rozhodně si prý najdou něco většího spolu.

Jak to nakonec bude se svatbou? Prozatím padlo jenom pár prvních zmínek, takže není třeba nikam spěchat a fanoušci se jistě všechno včas dozvědí. A nebo že by je pár po vzoru mnoha kolegů z showbyznysu překvapil tajnou veselkou, o které se zmíní, až bude všechno vlastně už za ním?

Zdroj: Blesk, ahaonline.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články