Eva Burešová vynesla do společnosti dechberoucí šaty. Přemek Forejt si vzal šik tenisky

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
eva buresova
Zdroj: Profimedia

Eva Burešová si vyrazila společně s přítelem Přemkem Forejtem do společnosti a místo ležérního oblečení tak na sebe oblékla velkou večerní.

Evě to neskutečně slušelo a nezapomněla se pochlubit fanouškům na svém Instagramu. Tam vložila mimo jiné nejen sebe sama, ale také snímky s Přemkem. Vedle sebe jim to moc sluší a vzhledem k tomu, že byli na společenské události, slušelo jim to o to více.

V komentářích se kromě pochval našly i jiné názory

Eva je s Přemkem už nějaký ten měsíc, a i když to možná někdy vypadalo, že se budou rozcházet, není tomu tak. Eva se pochlubila krásnými snímky se svým přítelem, který pro ni byl ten večer společníkem na tanec.

Některým fanouškům se nelíbilo, jak byl Přemek oblečený. Podle nich se mohl lépe sladit s Evou a také vyměnit boty za společenský model, který by se hodil více. Eva to ale komentovala slovy, které vše vysvětlují.

„Přemek neměl v plánu na akci za mnou přijet. Bylo to na poslední chvíli a přišel tak, jak byl. A byl neskutečný fešák. A hlavně, tenisky ke společenskému oblečení již dávno nejsou tabu. Je to šik,“ řekla Eva jako odpověď těm, kterým se outfit Přemka nelíbil.

Šaty ze svatebního salonu, ačkoliv v černé barvě

Eva měla na sobě krásné černé šaty, které vepředu odhalovaly její štíhlé nohy. Výstřih byl skoro až k pupíku, ale decentní. Nabírané rukávy a dlouhá sukně vzadu jen podtrhly celkový sexy vzhled Evy.

Eva měla vlasy stažené do hladkého culíku, který jí splýval na zádech. Dlouhé náušnice dodaly šmrnc a ona se tak musela cítit jako v sedmém nebi. Když k tomu ještě přidáme příjemnou společnost Přemka, jen dodala, že si večer velmi užila.

Zpěvačka a herečka nedávno vydala singl, ve kterém dává najevo, že si nedělá nic ze slov, které vypouští někteří fanoušci. Těm se totiž nelíbí její úsměv. Aktuální fotografii v šatech okomentovala například Eva Decastelo nebo Vašek Noid Bárta, který je Evy blízký přítel.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články