Eva Burešová odhalila detaily toho, jak to měla před 10 lety s Ondřejem Brzobohatým

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
eva buresova
Zdroj: Profimedia

Mít kontakty, které pomohou k úspěšné kariéře, je velmi dobrá věc. To pochopila také zpěvačka a herečka Eva Burešová, která prozradila, kdo před 10 lety pomohl jí.

Zpívající herečku dnes zná každý, kdo sleduje televizní seriály a pořady. „Měla jsem štěstí na lidi,“ prozradila pro ahaonline.cz. „Pokud si vás někdo nevšimne, pak můžete být nejlepší na celém světě, nejvíc upracovaní, ale je to k ničemu.“

Poděkovala Brzobohatému a Hornové

„Já jsem vděčná dvěma lidem – Ondrovi Brzobohatému a Lence Hornové.“ Mladý hudebník si zpěvačky poprvé všimnul v roce 2011, kdy vystupovala v soutěži Česko Slovensko má Talent, kterou vysílala televize Prima.

„Znali jsme se z představení Vražda za oponou a Jesus Christ Superstar v divadle Karlín, kde jsem ale nezpívala, jen tancovala, a když přišel Talent, zjistil, že i zpívám. Tehdy hrál v seriálu Gympl s (r)učením omezeným, kde dělal i hudbu,“ vyjmenovává události, které rozeběhly její kariéru v televizi.

„Když hledali mladou zpívající herečku, doporučil mě. Šla jsem na konkurz, vyšlo to, a to byl ten první krok,“ odhalila spojení dvou hudebních talentů Burešová. „Druhý pak udělala Lenka Hornová, které vděčím za pokračování seriálových rolí.“

Pomocná ruka se v tomto oboru vždy ocení

„Potkaly jsme se na natáčení znělky pro seriál Ohnivý kuře a ona se mě zeptala, proč nehraju v seriálu. Já na to, že mě nikdo neoslovil. Díky ní jsem dostala roli Petry Horváthové v Modrém kódu. A pak už přišla Slunečná, do toho nabídky na Tvoje tvář má známý hlas,“ prozradila následující události, které změnily její život.

„Zabojovala jsem v Eurovizi, najednou se to rozjelo,“ je nadšená Burešová, která má ve svém věku slibně rozjetou kariéru. Nabídky už přicházejí sami. Navíc je spokojená také v soukromém životě, už nějakou dobu se objevuje po boku Přemka Forejta, který mimo jiné působí v pořadu MasterChef Česko.

Na svém Instagramu má také několik stovek sledujících, kteří v ní vidí svůj vzor. Prozrazuje na sebe nejen soukromé záležitosti, ale také se musí hlídat, co si oblékne a jak před objektivem vypadá. Osmadvacetiletá zpěvačka ale ví, jak zaujmout, a za ta léta v šoubyznysu také zjistila, že kritici se najdou všude.

Autor: Raina TomanováSouvisející články