Eva Burešová toho má plné zuby. Lidé jsou na ni z nepochopitelných důvodů zlí

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
eva buresova
Zdroj: Profimedia

Evu Burešovou můžete aktuálně potkávat po boku kuchaře Přemka Forejta, se kterým tvoří pár už několik měsíců. Zpěvačka a herečka pendluje mezi rodinou a prací, což se snaží vysvětlit také fanouškům.

Na svůj instagram Eva poslala fotografii, na které je se svým synem v zrcadlovém bludišti. Evidentně si tak užívá volné chvilky se svou rodinou, na kterou nemá v poslední době kvůli koncertům a natáčení moc času.

I když se snaží obětovat práci mnohé, někteří lidé jsou zlí a kritičtí

„V mém životě jsou pro mě dvě nejdůležitější priority. Má rodina a má práce. Veškeré věci se snažím uspořádat těmto dvěma věcem. Vážím si všech lidí kolem sebe. A vážím si všech, kteří to vše kolem mě chápou. Je vás velká spousta,“ začala své vyprávění Eva.

„Jsem ráda, že víte, že se snažím vždy dělat maximum pro to, abych svým fanouškům vracela to, co mi dávají. Proto jsem se rozhodla navštívit města i s hudbou, abych vás potěšila. Proto jsem byla všude tam, kde to jen šlo, a nekončím. Vždy jsem se ke všem chovala mile a u autogramiád čekala do posledního člověka, než jsem odešla,“ popisuje svoje pocity.

Podle jejích slov se ale najdou tací, kteří kritizují nejen její práci, ale také to, že se na některé místo nedostaví. I když se kolikrát omluvila a vysvětlovala, proč nakonec přijet nemůže, někteří lidé to nedokážou pochopit a jsou zlí. Jak uvedla, obhajovat se již nebude.

Vyjádřila vděk všem, kteří ji mají rádi a podporují ji

„Vám tady teď jen opět můžu říct, jak moc si všech vážím. Jak miluju, když se mnou zpíváte, jakou radost máte z divadla, ze seriálu, z písniček, z diáře a i z mého soukromí, které vám zde také ráda a často ukazuju,“ přiznala se Burešová.

„Jak skvělí jste v tom, jak se připojujete do různých akcí a společně tak pomáháme, kde je to potřeba. Všem těm, kterým jakkoliv vadí moje přítomnost, můžu jen doporučit mě zde nesledovat a v televizi přepínat. Já totiž zatím jen tak nepřestanu…,“ pokračuje ve svém přiznání herečka.

„Je to vše má práce, která mě živí a hlavně hrozně baví,“ dodala nakonec herečka k rýpalům, kteří se jí snaží její práci znechutit. Eva má ale mezi sledujícími spoustu fanoušků, kteří si rádi přijdou na její koncert zazpívat nebo si s ní chtějí popovídat. A všem takovým je Eva otevřená.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články