Eva Decastelo se vrhla v bikinách do studené vody. Ukázala se bez retuší a s kily navíc

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
eva decastelo
Zdroj: Profimedia

Eva Decastelo je především moderátorka, která se vrhá nejen do seriálových projektů, ale také do studené vody. Otužuje se už několikátý rok a rozhodně to má na ni pozitivní dopad.

Podzim je ten pravý čas, kdy začít s otužováním. Několik slavných osobností jste mohli vidět i loni skákat do ledové řeky nebo do bazénu. Po jejich vzoru se i obyčejní lidé rozhodli otužovat se, ať už doma ve sprše, nebo ve venkovním prostředí.

Eva Decastelo v plavkách a s nevysportovanou postavou

Eva Decastelo se postavila před fotoaparát i s nedokonalou figurou. Jak sama uvedla, není to to, co by si přála. „Tak jo! Bez filtru, bez břišáků a celkově bez zpevněné postavy a s pár kilo navíc, ale zato šťastná a spokojená! Děkuju, že to jde. Voda 12 a vzduch 11.“

Nutno dodat, že Eva se rozhodně nemá za co stydět. Její postava možná není zpevněná, ale na svůj věk vypadá velmi dobře a je vidět, že má ráda nejen jídlo, ale také sport. Na snímcích má oblečené dvojdílné růžovo-modré plavky.

Na fotkách působí velmi šťastně a je vidět, že si otužování užívá a netrpí při něm, jak si možná někteří myslí. Mnoho komentářů je pochvalných, někteří se pozastavují nad tím, že voda musí být studená.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Eva Decastelo (@decasteloeva)

Kilogramy navíc, zato obří dekolt

Především o to ale při otužování jde. Evu tak můžete vidět v plavkách, ať je teplo, nebo zima. Svoje přednosti dává na odiv fanouškům velmi ráda, protože ví, co jim může ukázat. V červnu se pochlubila sice plnější postavou, ale zato bujným dekoltem, který si nemohla vynachválit.

Jak uvedl super.cz, Eva Decastelo je nejhubenější v prosinci, kdy má prsa asi dvojky, zato v létě se podle jejích slov „vyžere jak čunče“, takže má sice kilogramy navíc, zato „fantastický prsa“.

A v tom má moderátorka rozhodně pravdu. Spolupracuje navíc s firmou na keto výrobky, které ráda prezentuje na Instagramu. Pokud by se tedy rychle chtěla znovu dostat do formy, rozhodně by to pro ni nebyl problém.

Autor: Raina TomanováSouvisející články