Zorka Hejdová ukázala naposledy nahé nohy. V dokonale sladěném outfitu vypadá jako světová třída

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
zorka hejdova
Zdroj: Profimedia

Zorka Hejdová je skvělá rozhlasová i televizní moderátorka. Ale zatímco v rádiu si diváci mohou užívat jen její hlas, v televizi ji ocení se vším všudy. Tahle česká kráska má totiž vždycky co ukázat a nejen pánové, ale i ženy tak na jejích sociálních sítích nešetří pochvalami.

Výjimkou není ani poslední příspěvek, který přidala Hejdová na svůj instagram. Na tom se pochlubila fotografiemi v delším bílém kabátu sladěným s bílými kozačkami. Jelikož to počasí ještě dovolilo, mohla odhalit své nohy a vyrazit ven jen takhle nalehko.

Sama ale uznává, že už je poměrně chladno, a nějaký čas se tak fanoušci jejích nahých nohou nedočkají. O tuhle smutnou zprávu se společně s fotografiemi podělila se svými příznivci. A stačil necelý den na to, aby příspěvek získal přes 2000 srdíček.

Vždy dokonale sladěná

Aby člověk zaujal jako moderátor, musí být nejen skvělým řečníkem a občas prohodit nějaký ten dobře mířený vtip. Vzhled samozřejmě také patří mezi to, co upoutá pozornost. A toho si je Hejdová dobře vědoma. Její modely jsou obvykle dokonale sladěné.

Kabát a vysoké kozačky nejsou výjimkou, ale Zorka tentokrát vsadila na světlou barvu, která jí jde krásně k vlasům. „Tak naposledy ještě nahatý nohy,“ připsala k příspěvku, aby fanoušky připravila na to, že teď se podobné fotky nějaký čas nedočkají.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Zorka Hejdová✨ (@zorkahejdova)

To ale podle všeho nevadí, protože je jasné, že přijdou jiné modely a muži i ženy se budou mít zase na co dívat. U téhle moderátorky jednoduše člověk nikdy neví, co čekat, ale vždy je jisté, že to nebude zklamání.

Světová třída

Lichotky, které fanoušci pod fotkami sdílí, nejsou jenom běžné komplimenty, ale doslova oslava Zorčiny krásy. Někteří se nebojí použít opravdu velká slova k tomu, aby popsali, jak moc to moderátorce sluší. „Páni, světová třída v Česku,“ píše se v jednom z komentářů.

„Teda, u těch vašich příspěvků se člověk může doslova usrdíčkovat,“ dodává dokonce další příspěvek. A lidí, kteří ve svém komentáři zmiňují Zorčinu krásu, je nespočet. Není se tak čemu divit, že moderátorka s nadšením sdílí s fanoušky celou řadu fotek.

Kdo by se nechlubil, kdyby mu to takhle slušelo a kdyby získal takové ohlasy? Je jasné, že o Zorce Hejdové ještě Češi hodně uslyší nejen na instagramu. Moderátorka se totiž ještě rozhodně kariéru ukončit nechystá a fanoušci se mají na co těšit.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články