Eva Decastelo zahájila plavkovou sezónu až teď. A měla by si prý dávat pozor na ňadra

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eva decastelo
Zdroj: Profimedia

Otužovat se je zdravé, i tak ale mnozí považují někoho, kdo vleze do úplně ledové vody, za blázna. Evě Decastelo to ale nijak zvlášť nevadí. Na svém Instagramu se s fanoušky podělila o zahájení své plavkové sezóny.

Zatímco mnozí si užívají pláže a koupaliště plná lidí a nechávají na sobě pak sluncem osušit vodu z teplého bazénu či moře, Eva je odvážlivec, který dá přednost klidnému koupání v rybníce či v řece. Klid jí zajistí i fakt, že si chodí zaplavat v trochu netradičním období.

Možná právě její otužilost má vliv na to, že je herečka stále tak plná energie a úsměvů. Přece jen ti, kteří mají na koupání v ledové vodě odvahu, posilují nejen svou imunitu, ale také psychické zdraví.

Kafíčko

Fotografie, kterou Eva sdílela, zaujala na první pohled. Ačkoli je z ní chladno doslova cítit, ona se na fotce v rybníce usmívá a vypadá to, že si chladnou koupel opravdu užívá. Ostatně je už zvyklá, otužování nedělá letos poprvé.

„Plavkovou sezónu považuji letos za zahájenou,“ připsala k příspěvku, aby své fanoušky nejen ohromila, ale také pobavila. Letos zvolila na první fotografii z otužování plavky vínové barvy. Možná alespoň to ji trochu zahřívá?

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Eva Decastelo (@decasteloeva)

„Vzduch 2 °C a voda 14,3 °C, to je ještě kafíčko,“ svěřila se. I tak si ale Eva podle všeho užívá vodu i během léta. Na Instagramu i během něj zveřejnila pár slušivých fotek v plavkách.

Vodní víla opět v akci

Fanoušci už tak trochu Evu znají a věděli, že i letos se bude herečka opět otužovat. „Vodní víla opět v akci,“ směje se jeden z nich. „Už v tom také jedu. Super relax,“ pochlubil se další, který se nechal Evou a dalšími nadšenci otužování inspirovat.

Mnozí naopak vyjadřují Evě svůj obdiv a dušují se, že by sami do ledové vody nevlezli. Léto je pro ně pochopitelně obdobím, kdy je koupání normální, ale se začínajícím podzimem raději zalezou do tepla domova.

„Jéé, zima je velká. Po ránu tak i tak. Hlavně bacha na ňadra,“ radí jedna z fanynek. Zároveň ale přidává k příspěvku několik smajlíků. Jelikož se Decastelo věnuje otužování už nějaký ten čas, nejspíš sama dobře ví, na co si dávat pozor a čemu se vyhnout. I tak ale rady fanoušků přijímá s úsměvem.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články