Eva Holubová jako mladá zazvonila na svůj idol, vyznala mu lásku a utekla. Řeč je o legendární české zpěvačce

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eva holubova
Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Každý z nás máme nějaký ten vzor. A ani slavné osobnosti nejsou vždy namyšlené a zahleděné jen samy do sebe, ale jejich touha stát se pro fanoušky dokonalými je hnána tím, že vzhlíží k někomu dalšímu. Třeba taková Eva Holubová odmalička uctívala Martu Kubišovou.

A to dokonce tak, že si zjistila, kde její oblíbená zpěvačka bydlí, a několikrát se odhodlala zazvonit, aby se mohla s Kubišovou setkat. Jenomže měla prý neustále pocit, že toho není ještě hodna, a trvalo proto roky, než se tyhle dvě spřátelily. Svůj podíl na tom nakonec měla i Olga Havlová.

Příběh o tom, jak se staly Holubová s Kubišovou přítelkyněmi, sdílela herečka na svém Instagramu společně s fotografií, kde se ona i zpěvačka usmívají a je vidět, že jim společné chvíle oběma dělají radost. Fanoušky možná překvapilo, jak nesmělá kdysi Eva bývala.

Tenkrát za totality

„Marta. Můj celoživotní idol. Moje láska,“ připsala Holubová ke společné fotce. „Včera měla narozeniny. Napsala jsem jí a ona zavolala zpátky,“ popisuje společné přátelství. Jenomže než se tyhle dvě celebrity staly kamarádkami, mnohé tomu předcházelo.

„Obdivuji ji už od dětství. Znám všechny její písničky ještě z doby před jejím zákazem zpaměti. Když jsem chodila na gympl, dozvěděla jsem se, kde bydlí. Bylo to na Pankráci, nedaleko od mého domova. Ale trvalo dlouho, než jsem se osmělila zazvonit.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Holubova (@evaholubovaofficial)

Eva v příspěvku popisuje, jak jí jednou otevřel Martin manžel a svou ženu zavolal ke dveřím. Holubová jí pak vyznala lásku a utekla. Když se seznámila s Olgou Havlovou, o které věděla, že se s Martou přátelí, dlouho se na ni vyptávala, ale stále se necítila hodna takového setkání.

Nakonec se Holubová s Kubišovou začaly setkávat na charitativních akcích a dodnes se spolu často sejdou se společnými přáteli. V Evě prý ale stále přetrvává jakási nervozita, protože je to pro ni vždy setkání s jejím dlouholetým idolem, který v mnoha ohledech obdivuje.

I fanoušci ji milují

V příspěvku pod fotkou se řeší celá řada témat současně. Někteří fanoušci se smějí tomu, že dnes velká herečka Eva Holubová byla někdy tak nesmělá a bála se svou v podstatě kolegyni oslovit. Jiní ale Evu zcela chápou, protože i pro ně je Kubišová obrovským vzorem.

Někteří lidé dodávají, že celý příběh Evy je dojal téměř až k slzám a jsou rádi, že se tyhle dvě velké ženy nakonec potkaly a mohou spolu trávit čas. A za to jsou bezpochyby rády také jak Eva Holubová, tak i sama Marta Kubišová.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články