Eva Holubová strávila nějaký čas s knězem. Poradil jí mnohé, třeba v jakém pořadí jíst polévky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eva holubova
Zdroj: Profimedia

Eva Holubová má ráda dobrou společnost, jídlo a zábavu. A kněz Petr Vacík je podle jejích slov člověk, který má tohle všechno v jednom. Během několika chvil v jeho společnosti se svými přáteli zažila tolik legrace, jako prý už dlouho ne. A loučení pro ni potom nebylo ani trochu snadné.

„No, a je pryč,“ napsala smutně k několika fotografiím Holubová, která se na svém instagramu pochlubila fanouškům se zážitky z posledních dnů. Petr Vacík jí pomohl nejen se zklidněním duše a nastavením zdravého režimu, ale také ji pobavil svými vtípky, které jsou pro něho podle Holubové typické.

„Neznám veselejšího člověka, natož kněze. Bolí mě nejen koutky úst, ale také břišní svaly,“ popsala u fotografií. Na těch se usmívá po boku sympatického kněze a představuje fanouškům pohoštění, které společně vykouzlili.

Skvělý kuchař i bavič

„Ráno nám ještě všem udělal báječnou omeletu, lahodný čaj, dal nám pokyny, jak udělat květákový mozeček a v jakém sledu jíst polévky, které navařil,“ chválí Holubová přítele. Ten jí také pomohl vysvětlit, jaké jsou výhody a záludnosti zklidnění duše.

„No, potom ještě vystřelil pár svých typických vtipů a bylo to,“ dodává herečka. Loučení na letišti pak bylo podle Holubové velmi náročné, ale je na sebe hrdá. Z její strany prý šlo o statečné a důstojné ukončení společného trávení času.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Holubova (@evaholubovaofficial)

V Katánii si s blízkými užila ještě výhledu na Etnu, bohužel jim to prý ale pokazila mlha. I tak ale výlet stál za to a hlavně si užili s Vacíkem co nejvíce času, který se jen tak něčím vynahradit nedá. Celou cestu domů pak s přáteli nemluvila o ničem jiném než o něm

Není to žádný Ježíš…

U příspěvku, ve kterém Holubová kněze vychvaluje, dodává také, že to není žádný Ježíš, ale v mnohém ztělesňuje dokonalost, a není se čemu divit, že pro někoho znamená ještě víc. „Stýská se nám po něm. Není tu, ale přesto tu s námi je,“ dodala závěrem svého příspěvku.

Samozřejmě nemusela dlouho čekat na komentáře fanoušků, kteří její upřímnou radost a nadšení dostatečně oceňují. Její vyprávění o loučení se mnohých dotklo a přiznávají, že kdykoli se mají sami s někým loučit, je to pro ně velmi náročná situace.

Ti, kteří o Vacíkovi něco málo vědí, závidí Evě, že s ním mohla strávit čas a že ji obohatil svými radami i kulinářskými dovednostmi. A herečka doufá, že zase někdy bude moci s někým strávit tak hezký čas jako tentokrát s ním a blízkými.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články