Eva Holubová se vyjádřila k rozpadu svého manželství. Řekla také, koho rozhodně nebude volit

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
eva holubova
Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Eva Holubová je česká herečka, která se svými fanoušky často komunikuje na sociálních sítích. Na instagramu nyní musela promluvit o svém manželství a také blížících se volbách.

V bulváru se objevily informace, že se její manželství rozpadá a jsou v něm dlouhodobě problémy. Manžela ale Eva nikdy opustit nechtěla, naopak teď bude dělat všechno proto, aby spolu byli od nového roku co nejčastěji.

Náročné natáčení si vzalo čas ze soukromí

Eva přiznává, že se teď s manželem moc neviděli. „Teď to fakt moc nešlo, natáčení střídá natáčení, ve Studiu DVA hrajeme s Bobíkem Kleplíkem jako o život představení, která se neuskutečnila kvůli covidu. Děkujeme, že jste si počkali, milí diváci, a z valné většiny nepožadovali vrátit vstupné,“ rozepsala se herečka.

Divadlu podle jejích slov velmi pomohlo, že se diváci rozhodli počkat. „Ale je pravda, že doma se jenom mihnu. Tedy byli jsme spolu jednou na houbách a jednou se šli vykoupat na Hostivařskou přehradu, ale ta se taky ‚opravuje‘, tak je zavřená,“ přiznala nedostatek času Holubová.

Vzpomněla si také na volby, ke kterým chodí vždy společně s manželem. „Já jsem žila do 30 let v totalitě, kdy volby byly fraška. S tátou jsme šli oba za plentu, tam jsme přeškrtali všechny kandidáty Národní fronty a stejně na dveřích školy se po volbách ocitnul nápis, že jsme je opět jednomyslně a jednohlasně zvolili.“

Volby si nyní užívá a je ráda, že má svobodnou volbu. „Já svobodné volby beru jako výdobytek demokracie a vždycky mám jakýsi slavnostní pocit, když tam jdu. Chodíme do školy, co za totáče. Vždycky si vzpomenu na tu hroznou dobu,“ svěřila se fanouškům.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Eva Holubova (@evaholubovaofficial)

Během voleb potkává lidi, kteří volili a stále volí komunisty

„Vždycky potkávám některé staré komunistky, s údivem si pomyslím, tak paní N ještě žije? Normálně ji vidět není, ale k volbám se vypravila, podpíraná svými potomky jde to hodit té straně, která moji generaci dupala po životě, po ambicích, po budoucnosti.“

Z její stravy jsou volby velkou událostí, které se pokaždé ráda zúčastní. Se svými obálkami na sebe s paní N vždycky mávají, protože Eva ví, koho bude volit, a paní N se na ni jen škodolibě usměje.

Na závěr dodala: „Moje myšlenky přerušila skupina prvovoličů, s páskou přes oko dávali okolí najevo, komu to tam jdou hodit. Babi N na ně podezíravě hledí. Když si pásky před volební místností sundají, zmate ji to ještě víc. Koukne po mně. Usmívám se, dali jí to i za mě a za mámu,“ ukončila své vyznání česká herečka a držitelka několika cen za své role.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články